Únor 2011

Ashley Greene ... Arriving at the Vancouver International Airport ... 27.2.2011

28. února 2011 v 20:24 | gee |  > candids 2011
A samozřejmě, že máme i fotky z příletu Ashley do Vancouveru. TW fanoušci samozřejmě tuší, že se tam TW herci budou v těchto dnech sjíždět a čekají na letišti... no zlatíčko Ashley jim věnovala pár chvil - milé :)


Ashley Greene ... At LAX Airport ... 27.2.2011

28. února 2011 v 20:06 | gee |  > candids 2011
Zatím co po netu kolovaly zvěsti o tom, že by se Ashley snad měla ukázat na Oscarech, ona si to namířila do Vancouveru, kde se opět zapojí do kolotoče spojeného s natáčení BD.

Přiznám se že silně obdivuji její mikinu (zdá se mi to nebo si je v poslední době oblíbila?) a také musím konstatovat, že modrá barva jí extrémně sluší - vůbec celkově jí to včera slušelo.Ashley Greene ... Danja's 30th Birthday party ... 22.2.2011

25. února 2011 v 19:58 | gee |  > candids 2011
Danja americký muzikant a producent, který slavil své tuším 30. narozeniny - no Ashley byla u toho.

Ashley ... and Joe Jonas at Urth Caffe ... 24.2.2011

25. února 2011 v 19:40 | gee |  > candids 2011
:) Ashley na J.J. kouká jak na svatý obrázek ... roztomilé.Ashley ... leaving gym ... 24.2.2011

25. února 2011 v 18:00 | gee |  > candids 2011
Dneska máme pěknou úrodičku fotek ... příjemná změna po předešlém suchém období :)
Jako první přidávám fotky, kdy Ashley opět opouštěla svou oblíbenou posilovnu - byla celá vysmátá a zřejmě v hodně dobré náladě. Fajn pohled :)
Jinak tady v tom oblečení je hodně evidentní, že docela zhubla. Všimla jsem si toho už na fotkách z oslav narozenin, ale tady to dost praští do očí. Nějaké kilo navíc by jí rozhodně neuškodilo.

Ash ... in Beverly Hills ... 24.2.2011

25. února 2011 v 17:40 | gee |  ... candids videos
Nové paparazzi video, které skvěle ukazuje co za chaos se kolem Ashley (a J.J.) děje, když vyjde na veřejnost.

Ashley Greene ... and J.J. shopping in LA.

24. února 2011 v 21:56 | gee |  > candids 2011
Nákupy, nákupy, nákupy ... a hromada candids fotek, na kterých není nic moc zajímavýho :) Jediné co mě zaujalo, je fakt, že Ashley s minimem make-upu a v teplákovce vypadá výborně. Líbí se mi, že si nehraje na hogofogo stvoření, které nevystrčí nos, aniž by bylo navlečený v posledním modelu z přehlídkových mol. Super :)

Ashley Greene ... mark. magalog

24. února 2011 v 21:11 | gee |  ... extra
Další střípek z kampaně Mark ...
Klikni pro zvětšení
imagebam.com

Ashley Greene ... Enter Gated Community

23. února 2011 v 19:09 | gee |  ... candids videos
Hezky je vyhodila :)Ashley Greene ... jak oslavovala narozeniny

22. února 2011 v 21:18 | gee |  What's New
Krátká/ dlouhá reportáž z oslav narozenin. U překladu mě málem kleplo, tak si toho važte :)))

fotky z narozenin -> tu

http://ashgreeneonline.blog.cz/

V sobotu 19. února oslavila Ashley Greene své čtyřiadvacáté narozeniny v nočním klubu PURE, v Caesars Palace, s tématikou laděnou do "Candy Land". Při jejím příjezdu, Greene okamžitě přistoupila k řadě fanoušků, s několika šťastnými také pohovořila a vyfotila se s nimi.  Jonas mezitím diskrétně poodešel stranou, aby nebyl na očích, načež se přes boční vchod přesunul dovnitř megaclubu. Mezitím jeho přítelkyně, oděna v černých šatech bez ramínek, oslnila na červeném koberci všechny přítomné a samozřejmě zapózovala pro fotografy.

Po červeném koberci, Ashley doprovodili přes davy v klubu k VIP stolům, které se nachází na hlavním pódiu v PURE. Tam se připojila k Jonasovi. Ten když přišel dovnitř, byl překvapen, jak Ashley celou VIP místnost vyzdobila Candy Land ozdobami, sladkými čokoládovými tyčinkami, jejími oblíbenými obřími lízátky a nesměla chybět klasická desková hra Candy Land. Greene a Jonas blbli se všemi dekoracemi, dokonce žertoval o tom, jak těžké je lízátka sníst. Na párty přišli jako první, proto byli spolu "sami". Nestyděli ukázat vzájemnou náklonnost, klidně se líbali, drželi se za ruce a tančili spolu.

Když se Ashley zeptali se proč vybrala Candy Land jako téma narozeninové party, odpověděla "Miluji tu hru! Je zábávná a holčičí. "A pokračovala:" přišli jsme se bavit a já si říkala, že Candy Land je to pravé téma."

Na otázku, jaká je její oblíbená sladkost? Odpověděla: "Miluji Twizzlers, jahodové lékořice a gummies." Dokonce žertovala o tom, jak moc její dobrý přítel a kolega Twilight co-star Kellan Lutz miluje sladkosti, "Kellan je v úžasné kondici, ale miluje bonbóny. Má šuplík plný sladkostí a vždy když jdeme k němu na návštěvu pár mu jich ukradnu. "

O půl hodiny později se k páru přidali přátelé. Krátce poté přinesli hostesky - oděny v tématicky laděných kostýmech - Candy Land dort. Všichni začali jásat a přát Ashley "Happy Birthday." Ashley večírkovala a oslavovala až do ranních hodin.

LOL ... film

22. února 2011 v 20:15 | gee |  LOL-> info

LOL: Laughing Out Loud
Komedie
USA

Režie
Lisa Azuelos

Hrají
Miley Cyrus, Adam G. Sevani, Ashley Greene, Demi Moore, Thomas Jane, Jean-Luc Bilodeau, Marlo Thomas, Lina Esco, Austin Nichols, Douglas Booth


Lola a její přátelé žijí ve světě, který propojuje iTunes, YouTube a Facebook. Zásadně na ně nemají vliv autoritativní a někdy zmatení rodiče, ale jejich střední škola, kde prožívají přátelství a taky první lásku. Když si Lolina máma Anne čistě "náhodou" přečte deník své dospívající dcery plný různých pikantností, zjistí, že jí Lola už asi neříká úplně všechno. LOL je příběhem rodičů a dětí moderní doby plný zábavných a upřímných okamžiků.

Jedná se o americký re-make francouzské komedie pro mladé.

zdroj: csfd

Ashley Greene ... Chanel k narozeninám

22. února 2011 v 19:48 | gee |  What's New
http://ashgreeneonline.blog.cz/
Ashley oslavila své 24. narozeniny na velkolepé párty v LA, která se celá nesla v stylu Candy Landu - hezký nápad :) Jistě jste si také všimli onoho šperku, který se nápadně blyštil na pravé ruce naší hvězdy. Uhodnete od koho byl? Ano, ano - tento náramek s velkým N jí daroval Joe Jonas.

Takhle nějak popsala Ashley celou obdarovávací akci pro časopis People:
"Legrační na tom je, že když jsem dárek dostala, přítel říká - it's vintage Coach - a já byla ráda 'Díky moc.' A pak jsem to otevřela 'Ó můj bože, vždyť to je Chanel'. Dodává:"Coach, Chanel... pro něj žádný rozdíl, ale já to naprosto miluji, protože on ví co se mi líbí."

Ashley si nový náramek samozřejmě zamilovala, ale dle jejích slov nebyl tím největším dárkem. "Já vím, že to zní jako klišé, ale největším dárkem pro mě byl fakt, že přiletěli nejlepší přátelé a slavili se mnou."

Ashley Greene ... o TW sáze a všem kolem toho

21. února 2011 v 18:35 | gee |  ... interviews and articles
Opět jeden ze starších článků.

http://ashgreeneonline.blog.cz/
Ashley Greene je asi nejvíce známá u fanoušků Twilight ságy, a to jako Alice, uličnická upírka, která Cullenovic klanu dodává trochu toho dívčího šarmu. Ale mimo plátno je méně skřítkovská a provokativní. Ať už kráčí, jako nově rodící se modní ikona, po červeném koberci nebo pózuje na obálkách magazínů, nemůže si pomoct a kroutí nad tím nevěřícně hlavou.
I její filmová kariéra je na výslunní; zrovna ukončila natáčení filmu Butter, kde hraje po boku Hugha Jackmana a Jennifer Garner, a dostala svou první hlavní roli v dalším filmu The Apparition.
23-letá herečka se svěřuje Dose.ca před předáváním cen MMVA o zkušenostech s fanoušky, trénování bojových scén v Eclipse, a kterých momentů z Breaking Dawn se nemůže dočkat až budou na plátně.

Vypadáš úžasně, jako vždy.
Děkuji ti. Tyhle šaty jsou od J. Mendel. Miluji je, protože jsou skvělé na léto.

Baví tě móda nebo cítíš tlak, protože je tady tolik lidí, kteří sledují co máš právě na sobě?
Je to pro mě zábava. Můj osobní styl je jednoduchý, ale ladící k sobě, jenže pak musím jít celá vyfintěná na červený koberec, takže vlastně žiji dvojií život. Dnes večer  jdu na MMVA a  na sobě budu mít šaty od Isaaca Mizrahi. Je to takový šílený kovový obleček a já netuším jak si v tom sednu.

Těšíš se na Music Awards?
No jasně. Na všechny co tam budou - jsme přátelé. Jako Jessica Szhor z Gossip Girl, ona je má dobrá přítelkyně. A Nina (Dobrev z Vampire Diaries) tam bude taky. Všichni jsme si včera zašli na večeři, takže jsem doslova v sedmém nebi.

Už sis zvykla na ty šílené davy všude kolem tebe?

Jen se zhluboka nadechnu. Tohle je jedna z nejzvláštnějších věcí na tom všem. Je to pompézní a
šílené, ale když vidíš ty fanoušky, kteří za tebou stojí a jsou důkazem toho, že odvádíš dobrou práci a vidíš, jak jsou nadšení, to mi prostě dává zvláštní, příjemný pocit .

Jaká je nejdivnější zkušenost s fanouškem, která se ti kdy stala?

Jedna žena se mě zeptala, jestli bych si nevzala jejího manžela. Říkala jsem si "Uhm, teď jednoduše odejdu pryč." Vždycky se cítím divně, když mi fanoušci posílají a dávají věci. Protože  přece "Nemusíte mi dávat nic; vždyť už jste mi dali práci!" Ale mám fanouška, který mi udělal úžasnou knihu výstřižků. Byla tam celá moje kariéra, což je hodně speciální dárek. Bylo to opravdu skvělé.

Slyšel jsem, že jsi ještě neviděla Eclipse.

Počkám si. Chci to vidět až na premiéře. Myslím, že když tam jdeš, mělo by to být všichni se všemi. Takže tam chci být s fanoušky. Je vtipné slyšet jejich reakce; když vaší postavu někdo uhodí, schoulí se a naříkají, a pak křičí, když se Rob dostane na scénu, takže to bude sranda. A taky, chci to vidět poprvé se všemi přáteli a rodinou.

Myslím, že se ti to bude líbit. Je to můj nejoblíbenější díl z těch tří.
Děkuji ti! Je to hezké slyšet. Protože je to taky velice vyčerpávající, čekat až to uvidím. Říkám si "Co když to budou všichni nesnášet?" Ale je tam mnoho akce, a humor Davida Sladea - je velmi temný, šílený a suchý. A myslím, že se to na filmu podepsalo.

Tenhe díl má hodně akčních a bojových scén. Bylo to těžké?
Chlape, trénovali jsme snad pořád. Bylo to tak šet, sedm týdnů práce s kaskadérským koordinátorem a osobním trenérem. Bylo to šílené, ale byla jsem tak natěšená. Jako dítě jsem se věnovala bojovým sportům, takže jsem si říkala "Ano, dostaň se do toho. Pojď na to!" Abych se pak mohla podívat na film a říct "To jsem já. Udělala jsem většinu scén bez kaskadéra" to je dost dobré.

Změnil se tvůj postoj k Alice během těch tří filmů?

Každý režisér, se kterým jsme pracovali byl fantastický, a každý film má jiný nádech a je hezké, že máme možnost dát našim postavám něco ze sebe a nechat je tak film od filmu růst. Já sama k tomu mám určitý přístup a Alicin charakter je mi velmi blízký, ale je hezké, když režisér příjde a ukáže mi trochu jiný úhel pohledu. Jsem vždy otevřená názorům ostatních a nápadům ohledně postavy. Je to výborná spolupráce. Nevím, jak to funguje u jiných filmů, ale tady byli všichni spokojeni a plni respektu.

Jaká byla práce s Davidem Sladem?
Byla to opravdu sranda, opravdu vzrušující. On je prostě šílená koule plná energie. Mohli jste jasně vidět, kam s filmem míří. Je to hodně temné a zvrácené; je to víc tajemné. Myslím, že nechal ságu víc růst, takže bylo pěkné pracovat s ním. A Bill Condon… Jsem neskutečně nadšená a zvědavá na spolupráci s ním. Je výborný režisér.

Tenhle díl je o hodně temnější než ty předešlé. Ovlivnilo to náladu na natáčení?
Ne, to vůbec. Všichni jsme se spolu sžili a mezi klapkami jsme odhodili naše postavy a byli sami sebou, pak se řeklo akce a my se okamžitě vrátili do našich postav. Tak David Slade pracuje. Dáme si přestávku a on neustále vtipkuje.

Jsou nějaké scény z knihy, které jsi ve filmu chtěla?
Já a Jackson Rathbone jsem si říkali, že by bylo fajn, kdyby tam dali celou scénu z večeře, kde se vypráví Jasperův příběh, je to tak sladké; je to jedna z mých nejoblíbenějších. Ale naštěstí, fanoušci ví o Alice určitě víc než já. [Smích] Takže nepotřebují na plátně všechno aby pochopili proč je Alice taková jaká je.

Těšíš se na Breaking Dawn?
No jasně. I když tam toho o mé postavě moc není, chci vidět vztahy mezi Jacobem a Renesmee. Jsem velmi zvědavá na scénu, kde se Jakob otiskne a chci vidět reakci Kristen, až si to uvědomí. Myslím, že to bude opravdu šílené.

Bude těžké udržet Breaking Dawn v PG-13.
(přístupné od 13 let)
Přímo umírám touhou vidět skript, abych už věděla, jak to udělají. Nevadí mi, že to bude PG-13, ale je tady hodně věcí, které budou vyškrtané. Ale myslím, že je to ten důvod, proč najali Billa Condona; Jsem si jistá, že on je ten pravý na takovou výzvu.

happy birthday

21. února 2011 v 10:00 | gee |  What's New
http://ashgreeneonline.blog.cz/

Ashley Greene ... at gym (19.2.2011)

20. února 2011 v 11:32 | gee |  > candids 2011
Vzpomínáte, jak Ashley psala na twitteru, že jedla jen čokoládu a sladké, ale že nastal čas vrátit se do reality? No tak hned po návratu domů, bežela do posilovny...
http://ashgreeneonline.blog.cz/

Ashley Greene ... Birthday party (19.2.2011)

20. února 2011 v 11:26 | gee |  > appearances 2011
A máme tu fotky z letošní narozeninové párty, kterou Ashley uspořádala v LA v Pure Nightclubu.
Hurá hurá :)

Jde - li o outfit... já vám nevím, ale Ashley na červeném koberci prostě už vypadala líp. Podle mě ji tahle barva vlasů prostě nesedne a od toho se všechno odvíjí, navíc je má takové učesané neučesané. Ani to líčení mě nijak moc neoslovilo. Ovšem šaty musím pochválit, tady se výběr povedl. Já nevím, možná jsem vedle, jak ta jedle, ale toto můj názor.
http://ashgreeneonline.blog.cz/


Ashley Greene ... in West Hollywood 18.2.2011

19. února 2011 v 11:17 | gee |  > candids 2011
Paparazzi sledovali Ash z letiště až domů, díky čemuž máme další fotky :)
http://ashgreeneonline.blog.cz/

Ashley Greene ... at LAX 18.2.2011

19. února 2011 v 11:06 | gee |  > candids 2011
Stal se zázrak a my máme nové candids Ashley :) a to z 18. 2. kdy ji paparazzi zastihli na letišti.
http://ashgreeneonline.blog.cz/

Ashley+Joe=Jashley Jr.

16. února 2011 v 19:44 | gee |  other
Che che... :))
http://ashgreeneonline.blog.cz/
american magazine

Ashley Greene ... shoot for Savvy Magazine (2010)

16. února 2011 v 19:33 | gee |  ... photoshoots
http://ashgreeneonline.blog.cz/
Konečně se začínají objevovat první vlaštovky z tohoto krásného shootu, který Ashley nafotila pro Savvy v roce 2010 - dosud byly k dispozici jen skeny.

Ashley Greene ... tweet 2

16. února 2011 v 19:25 | gee |  ... s překladem
http://ashgreeneonline.blog.cz/
I consumed entirely too much chocolate and sweets this weekend. It was amazing. Time to go Back to reality and self control haha....

Tenhle víkend jsem jedla jen hromadu čokolády a sladkostí. To bylo úžasné. Nastal čas k návratu do reality a sebekontrole haha...


Today was a beautiful day!! but now I'm exhausted and my pillow is calling my name. Early morning tomorrow! Night everyone. Xo

Dnes byl krásný den!! Ale teď jsem vyčerpaná a můj polštář volá mé jméno. Brzké ráno zítra! Dobrou všem. Xo