Prosinec 2011


Ashley Greene ... 1x10 - 'Secrets and Lies'

30. prosince 2011 v 10:40 | gee |  ... update
První tři stills z desáté epizody seriálu Pan Am. Pro ty co mají krátkou paměť připomínám, že Ashley se ukáže celkem ve třech epizodách první série. Stills si můžete prohlédnout -> ZDE <-Ke still tu ještě máme dvě BTS fotky -> KLIK<-

Breaking Dawn I. ... BTS NOVÉ

30. prosince 2011 v 10:27 | gee |  ... update
Objevila se nová "fotka" z natáčení BD I. kde Ashley a Jackson nacvičují tanec na svatbu za dohledu choreografa Paula Beckera.
Paul přidal tento screencap na twitter.

Ostatní BTS fotky -> ZDE <-
imagebam.com

Ashley Greene ... Narciso Rodriguez Spring 2012 Dress

29. prosince 2011 v 12:55 | gee |  ... Ashley outfits

Nejdříve jsem se snažila přesvědčit samu sebe, že se mi tento model íbí, ale ne! Nikdy nebudu fanynkou šatů s prostřihy a podivnými visacími volány. Šaty na mě působí dojmem jakoby návrháři došla látka, tak je prostě přišil jak to jen šlo. Na modelce sice vypadají o něco lépe, než na Ashley, ale ani modelka je nezachrání.
Je vidět, že Ashley šaty příliš nesedí. Pás, který by měl být zhruba v úrovni boků má podivně vyhrnutý až někde u pasu, vrchní díl s volánem podivně plandá a ani délka šatů není taková, jaká by měla být (modelce končí u kolen, což samozřejmě vypadá mnohem lépe).
Barvu bot bych také volila jinou.

Konečný verdikt -> nic moc!

Ashley Greene ... Peter Som Resort 2012 Coral Dress

29. prosince 2011 v 12:28 | gee |  ... Ashley outfits

Škoda, že nemáme k dispozici foto, kde Ashley stojí - mohli bychom si tak lépe prohlédnout celé šaty. Mám ale takové podezření, že v tomto případě šaty padnou lépe Ashley, než modelce na fotografii.

Ashley zvolila skvělou barvu šatů - díky ní působí její pleť svěžím, jemným a královsky porcelánovým dojmem, zároveň však Ashley zůstává dostatečně výrazná. Navíc hnědé vlasy ke korálově růžové dokonale ladí :)

Já osobně bych upřednostnila, kdyby dolní část šatů nebyla "deformovaná" střihem alá velká kapsa . Myslím, že jednoduchá splývavá sukně by vypadala o něco lépe.

A co vy? Líbí nebo nelíbí?

InStyle 2011 NOVÉ

28. prosince 2011 v 16:38 | gee |  ... update
Další shoot a další nové fotky, tentokrát tři (poslední tři), které najdete -> ZDE <-


"A Warrior's Heart" stills NOVÉ

28. prosince 2011 v 16:28 | gee |  ... update
Tři nové stills k filmu "A Warrior's Heart".
Kompletní přehled stills -> ZDE <-

imagebam.comimagebam.comimagebam.comBlack Book Magazine NOVÉ

28. prosince 2011 v 16:07 | gee |  ... update
Ještě u jednoho shootu jsme se dočkali několika nových fotek, kdo má zájem -> KLIK <- Konkrétně se jedná o posledních šest fotek.


UK Glamour (2011) NOVÉ

28. prosince 2011 v 14:12 | gee |  ... update
Z této novinky jsem nadšená.

Pamatujete na shoot pro UK Glamour???


Právě se objevilo čtyřicet nových snímků - jsou to zřejmě fotky, které nebyly oficiálně použity, protože jsou bez retuše či jiných úprav! A jsou úžasné - máte-li zájem, stačí kliknout SEM!


Pan Am ... video

26. prosince 2011 v 16:29 | gee |  PAN AM - > photo
Promo 1x12

Breaking Dawn - Part 1 still. NOVÉ

26. prosince 2011 v 10:37 | gee |  ... update
Tři nové (milé) stilsky k BD I. -> klik


Ashley Greene ... On Set Of ‘Pan Am’ ... 22.12.2011 NOVÉ

25. prosince 2011 v 21:59 | gee |  ... update
Několik nových fotek z dalšího natáčecího dne -> klik


Ashley Greene ... Interview

25. prosince 2011 v 20:09 | gee |  ... interviews and articles

Ashley Greene je velmi ráda, že v Twilight hraje upíra a ne vlkodlaka. Při proměně ve vlka, " si zničíte všechno oblečení a jako dáma co miluje módu, bych se s tím nemohla smířit."

Z čeho se opravdu raduje, je fakt, že se stala novou tváří DKNY a DKNY Jeans.
Malou ukázku z jarní reklamní kampaně, focené Inez van Lamsweerde a Vinoodhem Matadinem, můžete vidět právě teď v srdci Times Square. Při slavnostním odhalení billboardu jela Ashley ve čtvrtek ráno tou nejrušnější ulicí dvoupatrovým autobusem, zastavila dopravu a zavinila, že si zvědavci vytáhli své smartphony, aby si mohli vyfotit Ashley a Ashley.
"Je to paráda," řekla. "Dnes je to pro mě mnoho poprvé. Je to má první fotka na Times Square, poprvé jsem jela v jednom z těchto autobusů a můj první billboard pro DKNY Jeans. Prostě úžasný den."
Oblečená v nápadně červeném sáčku z umělé kožešiny, tmavých jeanů a semišových botek - zdá se, že je herečka trošku překvapená z toho, jak skvěle fotky vypadají. "Dopadly skvěle," řekla. "Jsou to velmi talentovaní fotografové, zachytili podstatu New Yorku."

Ashley je mimo jiné i velvyslankyní kosmetiky Mark a řekla, že je ráda, že se obě značky, se kterými spolupracuje, tak skvěle doplňují. "Jdou k sobě," řekla. "Vyznávají stejnou filozofii - mladá a bezstarostná. A obě podporují nezávislost a sílu žen."

V posledních dnech je Ashley zavalena prací. Příští rok ji uvidíme jako Amandu v Pan Am, což je dávná láska Teda (jedné z postav). "Znova se dají dohromady a najednou se z toho stane milostný trojúhelník," řekla a my si všimli, že si hraní postavy z šedesátých let opravdu užívá.
Dále má v zásobě spoustu filmů, které mají premiéru příští rok. Mezi ně patří Butter (16. březen), The Apparition (24.srpen), Olivia Twisted (plánovaná premiéra 2013) a samozřejmě Breaking Dawn II. (16.listopad). "V příštím roce budu mít hromadu tiskovek," řekla Ashley.
"Když v jednom kuse nepracuju, tak z toho šílím," svěřila se Ashley. "Můžu odpočívat nanejvýš sedm dní a tečka. Je pro mě nepřirozené jen tak sedět s rukama v klíně."

Takže je smutná, že se Twilight sága blíží ke konci? "Právě teď jsme všichni ve stádiu popírání. Ještě pořád jsme trochu mimo z nejnovějšího dílu. Je skvělé, že všechny filmy byly tak vřele přijaty a že fanoušci jsou pořád tak vášniví a nadšení. Ale příští rok to bude jako,´Whoa, to je jako fakt konec.´ Bereme to krůček po krůčku, tak snad to bude alespoň trochu snažší."
Avšak Ashley Greene bude navěky vděčná Twilight za možnosti, co jí dala. "Bylo pro nás skvělé, do toho takhle skočit. Změnilo to naše životy. Bude to hodně těžké, proto se snažím na to dívat pozitivně. Snad věčně jsem chtěla být herečkou a vztahy, které jsem si vytvořila (s castem) se taky jen tak neztratí."

Ashley Greene ... On a NYC Tour Bus to Debut her New DKNY Jeans Billboard ... 22.12.2011

25. prosince 2011 v 19:40 | gee |  > appearances 2011
Není novinkou, že je Ashley novou tváří DKNY a my se můžeme podívat na první z mnoha vlaštovek, které z této úžasné spolupráce vznikly - obří billboard na Times Square v NYC, na kterém není nikdo jiný než božsky vypadající Ashley Greene! Ty fotky mě opravdu ohromily!!!

Ashley byla přítomna na jakési akci, kterou bych nazvala něco jako "odhalení billboardu". Vypadala kouzelně - a musím obdivovat tu její dokonalou pleť.


Pan Am (TV)

17. prosince 2011 v 18:19 | gee |  PAN AM
PAN AM
(TV seriál)
Drama
USA, 2011, 43 min


Ashley: objeví se v několika epizodách, kde bude hrát Amandu Mason - Tedovu (Michael Mosley)
dávnou lásku z minulosti.

> "Kiss Kiss Bang Bang" > 1. sezóna, epizoda 9
> 'Secrets and Lies' > 1. sezóna, epizoda 10
> "Diplomatic Relations" > 1. sezóna, epizoda 11

Světoznámá společnost Pan American World Airways, zkráceně Pan Am. 60. léta, kdy do oblasti letecké dopravy vstupují velkokapacitní proudová letadla, s jejichž nástupem se tento druh dopravy stává dostupným široké veřejnosti. Pan Am startuje s novými letadly na linkách do Evropy, nabírá stevardky, které nejenže musí být krásné, ale také velmi vzdělané, neb právě ony dělají spolu s nejlepšími piloty, špičkovým servisem a luxusem tvář Pan Amu. Jedním z hlavních postav je i mladý, ambiciózní pilot Dean, který udržuje vztah se stevardkou Bridget, jejíž minulost je poněkud nejasná. Letuška Kate pro změnu spolupracuje s MI6 a americkou vládou, tudíž o intriky, milostné pletky a špionáže rozhodně nebude nouze.

zdroj zde

Ashley Greene ... and Reeve Carney in NYC ... 10.12.2011

17. prosince 2011 v 13:54 | gee |  > candids 2011
Ashley a její nový přítel Reeve Carney spolu byly na večeři v Southern Hospitality v Hell's Kitchen a vznikla z toho jedna nic moc fanouškovská fotka.

imagebam.com

Ashley Greene ... arrives in Paris for ‘Breaking Dawn’ Promotion ... 22.10.2011

17. prosince 2011 v 13:45 | gee |  ... candids videos
Tohle je snad první důkaz o tom, že Ash musela na veškeré promo akce nějakým způsobem cestovat - dosud jsem žádné fotky nebo videa neviděla. Radujme se tedy a a se slavnostní fanfárou zmáčkněme play.


Ashley Greene and Reeve Carney at the Rockefeller Tree Lighting in NYC ... 30.11.2011

7. prosince 2011 v 20:20 | gee |  > candids 2011
Konečně Ash přestala tajit fakt, že mezi ní a Brodwayským "hercozpěvákem" Reevem Carneym jde o něco víc než přátelství (jak ráda tvrdí o všech chlapech kolem:).
Reeve se mi jako chlap moc nelíbí, ale je o 100% lepší než J.J., navíc je evidentní, že Ash po jeho boku jen září.

Byli spolu na slavnostní rozsvícení stromku v New Yorku.

Tweet:
Saw the Tree Lighting Ceremony at Rockefeller! Very cool to see... Also... @michaelbuble sang beautifully us usual!

Viděla slavnostní rozsvěcení stromku v Rockefeller! Skvělá podívaná... Taky @michaelbuble zpíval jako obvykle krásně.Ashley Greene ... The Official Breaking Dawn Twilight Convention in L.A . NOVÉ

7. prosince 2011 v 19:58 | gee |  ... update
Techto pět nových fotek promo BD1 akce, která se konala v LA si můžete prohlídnout zde.