Únor 2013Interview of Ashley with Red Carpet Roxy

23. února 2013 v 19:07 | gee |  ... interviews and articles
RCR: Co si myslíš o show Kaufmanfranco?
AG: Bylo to neuvěřitelné. Bylo to fenomenální. Elegantní a sexy zároveň,tohle prostě zbožňuji. U každého modelu co vyšel, jsem si říkala:, "Tohle chci, tamto chci." Shoe byla laděna do šedesátých, sedmdesátých let? Musíš najít dualitu mezi dvěma designéry. Bylo to úžasné.

RCR: Zaujal tě nějaký model?
AG:Zamilovala jsem si jeden z posledních modelů přehlídky. Byly to takové čokoládově hnědé kalhoty v kombinaci s bundou. Říkala jsem si, že je to takový ten druh obleku pro moderní a energickou ženu.

RCR: A jaký byl tvůj módní týden?
AG: Bylo to trochu šílené! Samozřejmě, že jsem jhned po příjezd sem onemocnělal, ale bylo to opravdu dobré. Bohužel, musím zítra kvůli práci odjet, ale bylo to opravdu úžasné.


Ashley Greene ... Kaufman Franco Fall 2013 Show at NY Fashion Week - Arrivals ... 11.2.2013

20. února 2013 v 18:48 | gee |  > candids 2013
Ashley vykračující si na přehlídku.

Otázka: Jsou nebo nejsou ty vlasy divný?Ashley Greene ... amfAR New York Gala to kick off Fall 2013 Fashion Week in New York ... 6.2.013

17. února 2013 v 18:34 | gee |  > appearances 2013
Hmmm šaty od italského návrháře Giambattista Valliho si Ashley vybrala veeelmi dobře, jsou krásně jednoduché, ale díky průstřihu v horná části a vázání kolem krku nepůsobí nudně. V kombinaci s se zlatým (mimochodem skvělá kombinace) "lístkovým" páskem, na mě působí tak nějak anticky :) Líbí se mi i zvolený účes a velmi jednoduché líčení... i to opálení v kontrastu s bílou látkou šatů vypadá dobře. A obzvláště bych vás upozornila na náušnice od Lorraine Schwartz (ta dáma s Ash na červeném koberci v černém kabátu a záclonovitém modročerném čemsi). Každopádně v tomhle všem se objevila na charitativní akci a zároveň otvíračku pro Fashion Week v NYC.Ashley Greene on ‘Becoming’ an Interview Docu-Series

17. února 2013 v 15:53 | gee |  ... inteviews videos
Ashley se stala součásti něčeho, co by se dalo nazvat dokumentárním projektem zajímajícím o mladé lidi, kteří dosáhli úspěchu v nejrůznějších odvětvích. Doporučeji se podívat - dozvíte se toho hodně nového o Ash a uvidíte hodně zajímavých záběrů. Řekla bych, že se jedná o jedno z nejpovedenějších videií s Ashley co jsem viděla.


Ashley Greene ... Partying at Channing Tatum's Bar "Saint & Sinners" in New Orleans ...2.2.2013

17. února 2013 v 15:37 | gee |  > candids 2013
Nejen Super Bowl je důvod k veselosti, svůj podíl na veselí měl jistě i každoroční masopustní karneval, který se konal v New Orleans - tzn. ulice plné lidí, průvodů, alegorických vozů, ze kterých lidi v maskách hází přihlížejícím korálky, jako odměnu za to, že se přišli podívat. Ani Ashley se nedržela zpátky a zúčastnila se párty, kterou u příležitosti karnevalu uspořádal Channing Tatum v baru Saints & Sinners. Podle toho co jsem se dočetla, tak Channing za možnost vystoupit na balkon zaplatil 1000dolarů.