... interviews and articles

Interview of Ashley with Red Carpet Roxy

23. února 2013 v 19:07 | gee
RCR: Co si myslíš o show Kaufmanfranco?
AG: Bylo to neuvěřitelné. Bylo to fenomenální. Elegantní a sexy zároveň,tohle prostě zbožňuji. U každého modelu co vyšel, jsem si říkala:, "Tohle chci, tamto chci." Shoe byla laděna do šedesátých, sedmdesátých let? Musíš najít dualitu mezi dvěma designéry. Bylo to úžasné.

RCR: Zaujal tě nějaký model?
AG:Zamilovala jsem si jeden z posledních modelů přehlídky. Byly to takové čokoládově hnědé kalhoty v kombinaci s bundou. Říkala jsem si, že je to takový ten druh obleku pro moderní a energickou ženu.

RCR: A jaký byl tvůj módní týden?
AG: Bylo to trochu šílené! Samozřejmě, že jsem jhned po příjezd sem onemocnělal, ale bylo to opravdu dobré. Bohužel, musím zítra kvůli práci odjet, ale bylo to opravdu úžasné.

Ashley Greene odpovídá na otázky Donny Karan

23. listopadu 2012 v 20:50 | gee
Týýýjo, právě jsem učinila archeologický objev v podobě jakéhosi přeloženého rozhovoru Donny Karan a Ashley Greene... hádám, že to bude někdy z roku 2011 a vůbec netuším, proč jsem to až do teď schovávala ve složce rozepsané??? Asi jsem divná :)

No nic přidávám...


Donna: Jaký máš vztah k módě?
Rozhodně jsem milovník všeho co se módy týká. Můj styl se neustále vyvíjí, účím se, jak se
Můj osobní styl se stále vyvíjí, od plážového-vandráka v Jacksonville ke snaze dostat se do světa módy na červeném koberci, ale zároveň zůstat sama sebou. Právě teď je mým oblíbeným módním momentem letošní MET Gala. Nikdy jsem se necítila tak krásná a jsem velmi vděčná Donně (Karan) za tento nezapomenutelný okamžik.

Donna: Kdyby jsi mohla potkak jakoukoliv ženu, kdo by to byl a proč?
Audrey Hepburn je na vrcholku mého seznamu. Mám velký respekt k jejímu talentu, jejímu nadčasovému smyslu pro módu a její oddanosti charitě. Je to někdo na koho se dívám s ohromením a kdybych měla tu možnost, byla by to ona, koho bych chtěla potkat.

Donna: Co je nejlepší na stárnutí?
Nejlepší věc na stárnutí je asi to, že začínate poznávat sebe samu a pochopíte kým jste.

Donna: Máš osobní motto, kterým se řídíš?
Buď věrný sám sobě. Obzvlášť v této době, kdy jsme pod velkým tlakem je to podle mě důležité. Jsem vděčná svým rodičům za výchovu, že mi věřili a podporovali mě v tom, abych šla za svým snem.

Donna: Co je ti v životě nejdražší?
Má rodina a přátelé. Vážím si jich nejvíc na celém světě a uvědomuji si jaké obrovské štěstí mám, že tu jsou

Ashley’s Twitterview!

25. srpna 2012 v 14:47 | gee
Upozorňuji, že překlad je můj, tudíž může býti nepřesný a krkolomný.

Věříš v paranormální jevy a pokud ano, máš nějakou osobní strašidelnou příhodu?
AG: Snažím se příliš nepřemýšlet o všech těhle věcech ... ale rozhodně to nevylučuji.

Co se ti nejvíc líbilo na natáčení The Apparition?
AG: Zabývat se a zkoumat ty emoce a situace. Dosud jsem nikdy netočila takhle temný film. Byla to rozhodně výzva a já jsem hrdá na to, že jsem ji zvládla.

Chtěla bys mít svou vlastní módní linii? To by bylo úžasné: D
AG: Právě teď jsem se zaměřila na herectví a přijímání nových náročných rolí, ale mám ráda módu, takže možná jednoho dne.

Co bylo hlavním důvodem, kvůli kterému sis tuhle roli vybrala? Kvůli čemu jsi do toho šla?
AG: Líbil se mi charakter Kelly, je to chytrá a silná žena. Film je po psychologické stránce děsivý a to se mi hodně líbilo.

Nejoblíbenější strašidelný film všech dob?
AG: Asi "The Shining" nebo "The Strangers" oba jsou děsivé.

Kdybys mohla být kýmkoliv na jeden den, kdo a proč by to byl?
AG: Will Ferrell ...

Jaká část byla na natáčení The Apparition nejtěžší?
AG: Být po dobu tří měsíců fyzicky a psychicky vyčerpaná.

Tvá oblíbená herčka nebo herec?
AG: Audrey Hepburn.

Filmování které scény pro tebe bylo nejděsivější?
AG: Asi hotelová scéna. Mám trochu klaustrofobii.

Byla by Marlo dobrý parťák pro lov strašidel nebo se snadno vyděsí?
AG: Marlo... ani tolik ne. Za to Theo si myslí, že je 10 stop vysoký .... skvělý hlídač.

Existuje nějaká podobnost mezi tebou a Kelly?
AG: Myslím, že jsme obě dost aktivní a máme silnou osobnost. A ona je také takový milovník zvířat jako já:)

Kdybys mohla být nějaké zvíře, co bys byla?
AG: Kolibřík :)

Oblíbená komedie?
AG: Billy Madison. Moje máma musela tuhle kazetu přede mnou a bráchou schovávat, protože jsme na to koukali pořád, pořád a pořád.

Pokud bys mohla mít za přítele některou ze svých postav, kdo a proč by to byl?
AG: Alice! Je velmi elegantní, loajální a určitě by mě ochránila před padouchy.

Mmůžeš popsat film 3 slovy?? : D # TheApparition
Hrůzostrašný. Elevated (nevím co tím myslela). Temný. # TheApparition


Ashley Greene: Děkuji vám lidi za všechny úžasné otázky! Doufám, že se s některými z vás uvidím na premíéře The Apparition! 630pm Graumans Theater. :) Miluju vás!

Ashley Greene pod drobnohledem ruské ELLE

10. dubna 2012 v 20:01 | gee

Hvězda "Twilight" a Donna Karan se setkaly asi před rokem na party. Poté návrhářka obrátila svou pozornost k mladé herečce, jejíž styl byl samotné Donně Karan velmi blízký.

"Ashley je ztělesněním stylu značky DKNY. Její energie, duch, její rozmanitý styl - je to, co pro naši značku potřebujeme, "- řekl výkonný viceprezident pro marketing, Patti Cohen.

A pak Ashley navštívila Moskvu, aby propagovala novou kolekci DKNY také před ruskými fanoušky.

Vzrušení kolem příchodu Ashley začalo dlouho před samotnou show. Novináři čekající na příchod Ashley Greene do centra dění, si krátili chvíli fotografováním ruských hvězd mířících na show.

Herečka se v místnosti objevila téměř nepozorovaně. Usedla na místo v první řadě a trpělivě čekala na show, jejíž začátek se mírně pozdržel. Ashley se rozhodla, že nebude mrhat časem a přímo na pódiu zapózovala přítomným fotografům.

Přestože kolekci viděla Ashley již v New Yorku, sledovala přehlídku s velkým zájmem a o dojmy z modelů se dělila se svou manažerkou.

Je třeba poznamenat, že na živo je Ashley Greene ještě drobnější a krásnější než ve filmu nebo na fotografiích. Někdy se zdálo, že ji takový zájem ze strany veřejnosti a tisku překvapuje. (Pak píší cosi o tom, že byla trochu zmatená - větu jsem při překladu nějak nepochopila)

Po přehlídce se Ashley věnovala novinářům. Při rozhovoru byla hollywoodská hvězda velmi milá a přátelská. Samozřejmě mě zajímalo jestli se Ashley v Moskvě líbí, protože je to její první návštěva ruského hlavního města. Jak se ukázalo plný program herečky neumožnil důkladnější prohlídku města. Avšak přiznala, že na ni velmi zapůsobilo Rudé náměstí. "Přála bych si mít více času. Moskva je působivá. Doufám, že někdy budu mít příležitost prohlédnout si město. Momentálně toho zde mám projitého jen velmi málo "- řekla Ashley.

zdroj: ELLE.ru.
můj volný překlad

Ashley Greene ... Interview

25. prosince 2011 v 20:09 | gee

Ashley Greene je velmi ráda, že v Twilight hraje upíra a ne vlkodlaka. Při proměně ve vlka, " si zničíte všechno oblečení a jako dáma co miluje módu, bych se s tím nemohla smířit."

Z čeho se opravdu raduje, je fakt, že se stala novou tváří DKNY a DKNY Jeans.
Malou ukázku z jarní reklamní kampaně, focené Inez van Lamsweerde a Vinoodhem Matadinem, můžete vidět právě teď v srdci Times Square. Při slavnostním odhalení billboardu jela Ashley ve čtvrtek ráno tou nejrušnější ulicí dvoupatrovým autobusem, zastavila dopravu a zavinila, že si zvědavci vytáhli své smartphony, aby si mohli vyfotit Ashley a Ashley.
"Je to paráda," řekla. "Dnes je to pro mě mnoho poprvé. Je to má první fotka na Times Square, poprvé jsem jela v jednom z těchto autobusů a můj první billboard pro DKNY Jeans. Prostě úžasný den."
Oblečená v nápadně červeném sáčku z umělé kožešiny, tmavých jeanů a semišových botek - zdá se, že je herečka trošku překvapená z toho, jak skvěle fotky vypadají. "Dopadly skvěle," řekla. "Jsou to velmi talentovaní fotografové, zachytili podstatu New Yorku."

Ashley je mimo jiné i velvyslankyní kosmetiky Mark a řekla, že je ráda, že se obě značky, se kterými spolupracuje, tak skvěle doplňují. "Jdou k sobě," řekla. "Vyznávají stejnou filozofii - mladá a bezstarostná. A obě podporují nezávislost a sílu žen."

V posledních dnech je Ashley zavalena prací. Příští rok ji uvidíme jako Amandu v Pan Am, což je dávná láska Teda (jedné z postav). "Znova se dají dohromady a najednou se z toho stane milostný trojúhelník," řekla a my si všimli, že si hraní postavy z šedesátých let opravdu užívá.
Dále má v zásobě spoustu filmů, které mají premiéru příští rok. Mezi ně patří Butter (16. březen), The Apparition (24.srpen), Olivia Twisted (plánovaná premiéra 2013) a samozřejmě Breaking Dawn II. (16.listopad). "V příštím roce budu mít hromadu tiskovek," řekla Ashley.
"Když v jednom kuse nepracuju, tak z toho šílím," svěřila se Ashley. "Můžu odpočívat nanejvýš sedm dní a tečka. Je pro mě nepřirozené jen tak sedět s rukama v klíně."

Takže je smutná, že se Twilight sága blíží ke konci? "Právě teď jsme všichni ve stádiu popírání. Ještě pořád jsme trochu mimo z nejnovějšího dílu. Je skvělé, že všechny filmy byly tak vřele přijaty a že fanoušci jsou pořád tak vášniví a nadšení. Ale příští rok to bude jako,´Whoa, to je jako fakt konec.´ Bereme to krůček po krůčku, tak snad to bude alespoň trochu snažší."
Avšak Ashley Greene bude navěky vděčná Twilight za možnosti, co jí dala. "Bylo pro nás skvělé, do toho takhle skočit. Změnilo to naše životy. Bude to hodně těžké, proto se snažím na to dívat pozitivně. Snad věčně jsem chtěla být herečkou a vztahy, které jsem si vytvořila (s castem) se taky jen tak neztratí."

Ashley Greene’s Popsugar Interview

18. listopadu 2011 v 12:23 | gee
Rozhovor, který Ashley poskytla Popsugar na červeném koberci v rámci propagace BD1 v San Franciscu - fotky


Fanoušci Ashley měli možnost vidět ji i v jiných rolích:
"Myslím že LOL, je opravdu skvělý film, je to úplně jiný charakter, než Alice - trochu taková ta zlá holka ze střední. Natáčení bylo zábavné a myslím, že se to bude hodně líbit. Butter je o něco starší film, je to komedie, ale trochu černější. Je to o vyřezávání z másla - v Iowě se jedná o skutečně velkou věc, o které jsem ani nevěděla, že existuje a obsazení filmu je prostě neuvěřitelné. "

Ashley o spolupráci s Kellanem Lutzem ve filmu Warrior's Heart:
"Bylo to opravdu zábavné. Kellan je jedním z mých nejlepších kamarádů, takže na natáčení s ním jsem vždy připravena. Je to vážně úžasné, myslím jako že - miluji svou práci a miluji to, co dělám, ale když máte možnost být na natáčení s jedním z vašich nejlepších přátel, je to jako ona sladká třešinka na dortě "

Ashley o spolupráci s Tomem Feltonem na filmu The Apparition:
"Není moc lidí, kteří by byli součástí něčeho jako je tohle, a kteří si procházejí tím stejným, takže on byl dalším člověkem, se kterým můžu hovořit o všem, co k tomu patří. Je příjemné vídat lidi, kteří si procházejí tím, že jsou součástí tohoto obrovského fenoménu a přesto zůstávají stejně tak milí a nohama na zemi. On je ohromný herec a člověk, byla radost s ním pracovat."

Ashley Greene si nechala pár suvenýrů z natáčení

13. srpna 2011 v 20:03 | gee


Ashley Greene je možná jednou z nejúspěšnějších mladých hereček v Hollywoodu, avšak neměla nic proti možnosti ponechat si nějaký ten suvenýr poté, co bylo ukončeno natáčení BD.

TVPlus reports položil Ashley otázku, zda si něco schovala. Přiznala, že si odnesla několik párů ponožek. "Nebo ukradla? Mám pár věcí," řekla. "Po dlouhou dobu byly součástí našeho života, takže jsem jsem měla pocit, že máme právo něco si nechat. Vzala jsem si náhrdelník Alice a pár American Apparel (?? asi tepláky) kalhot - což je srandovní, ale byly strašně pohodlné - a velké sluneční brýle Jackie-O, které byly pro pro Alici v jednom z dílů typické. Nechala jsem si věci, o kterých vím, že se z nich 20 let stane poklad. "

Opět upozorňuji, že jde o můj překlad, tudíž není doslovný! Originální verze ZDE.

Ashley Greene obdivuje styl Jess Szohr’

11. srpna 2011 v 20:07 | gee

Ashley Greene je považována za velkého módního nadšence, ale hvězda Twilight přiznává, že se často cítí být v tomto směru překonána svou hereckou kolegyní a přítelkyní Jessicou Szohr (což zcela chápu, protože Jess je co se stylu týká fenomenální).
"Pokaždé, když s ní někam vyrazím, tak obdivuji to, co má na sobě," řekla People na Teen Choice Awards. "Má cit pro to, jak kombinovat věci tak, jak mě by to nikdy nenapadlo. Vždy, když s ní jdu ven, je to pořád: To je tak cool outfit. Nikdy bych to takhle nedokázala." (Asi jako zkombinovat... ta angličtina mě jednou zabije!!!)
Ačkoliv si Greene nemyslí, že by její styl mohl projít nějakou výraznou změnou, experimentování se nebrání.
"Myslím, že se neustále učím a vyvíjím a zjišťuji co mi sedí a co ne," vysvětluje herečka oblečená v šatech od Givenchy. "Myslím, že je to všechno prostě pokus omyl. Musíte to zkoušet a ne si od někoho jiného nechat říkat co na sebe. Dopustila jsem se módních chyb, ale ráda bych si myslela, že jsem se z nich poučila."

Upozorňuji, že se opět jedná o můj volný překlad, který je tak nějak přizpůsoben češtině. Pokud chcete originální znění, tak to naleznete ZDE.

Ashley Greene pro OK! a MovieFone

2. srpna 2011 v 18:56 | gee

Ashley pro OK!Magazine

... je samozřejmé, že byla Kristen Stewart ze svatební scény nervózní. Člověk se nakonec vžije do pocitů postavy, kterou hraje, takže pro Kristen to mohlo být tak trochu jako její vlastní svatba.

Nicméně, nejen pro Kristen bylo natáčení svatební scény zajímavé. Také pro její kolegyni Ashley Greene, která hraje Bellinu nejlepší přítelkyni Alice Cullen, byla vším možným, jen ne obyčejnou filmovou scénou. "Bylo to zvláštní, ona je jedním z mých nejlepších přátel, a i když je to jen film, pocity jsou opravdové."

Ashley pro Moviefone

"V tomhle filmu je Alice k vlkodlakům mnohem tolerantnější. Všichni jsme tak nějak museli pochopit co je to rodina, a že jsou oběti, které musíté pro milované podstoupit."

Comic-Con konference -> odpovídá Ashley Greene

23. července 2011 v 16:33 | gee

Byli jste už někdy dřív na Comic-Con?
Tentokrát je to rozhodně mnohem větší zábava. Naposledy tam nebyl žádný kontakt s fanoušky.

Jaké to je, když vám zavolají s tím, že jste dostali roli v Twilight?
Byla jsem nadšená, byla to totiž jedna z prvních věcí, které jsem (v herectví) dělala. Než jsem roli dostala četla jsem knihy a byla jejich fanoušek.

Víte o nějakých plánech na volné pokračování?
Fanoušci jsou velice nadšení,rozhodně je to tedy pro pokračování jistá možnost, ale jak všichni vědí Stephanie se posunula trochu jiným směrem.

Byl při natáčení nějaký rozdíl při práci na první a druhé části? Protože celé se to natáčelo dohromady.
Museli jsme si dávat velký pozor, protože tady byly dva filmy a různé časové osy. To bylo trošku složitější, ale jinak mezi tím žádný velký rozdíl nebyl.

Bude se Vám stýskat po Alice, Ashley?
Alice je tu díky těmto filmům tak nějak navždy.Vždy bude mít kousek mého srdce, protože jsem s touto postavou vyrostla.

Svatební scéna: Jaké to bylo na place při natáčení?
Vždycky je to velká zábava, když jsme všichni na place, jako při natáčení baseballové scény v prvním filmu.

Kdybyste se tady mohli pohybovat anonymně, jaký převlek byste vyzkoušeli?
Třeba kovboje? Nebo ovocný ninja (???) anebo možná naštvaný pták?

Je něco, kvůli čemu byste byli ochotni stanovat venku tři dny?
Ne, a to je přesně ten důvod, proč si tolik vážím našich fanoušků, protože mají takovou vášeň pro něco, do čeho jsme dali své srdce i duši.

Dotaz od fanouška (přes Twitter): Odnesli jste si něco z natáčení? A pokud ne, co byste si vzali?
Ashley má z natáčení nějaký tepláky nebo co.... nevím jak to přeložit :)

Když Ashley Greene cvičí

13. července 2011 v 18:26 | gee

Není žádným tajemstvím, že Ashley je blázen do cvičení. Dá se říct, že je něco jako fanatický přívrženec Pilates (já Pilátes zkoušela a strašně mě to nebavilo) - její trenérka Risa Sheppard nedávno prozradila, jak se Ashley o své tělo stará, a jaká je skladba jejího tréninku.

"Ashleyno tělo je pevné a pružné," řekla Risa. "Moje metoda je založena na protažení a procvičení celého těla, což pomáhá klientům, aby se naučili se svým tělem pracovat a poznávat jejich vlastní dokonalost. Spojuje Pilates, léčebný tělocvik, a uvědomění si svého těla."

"Ashley byla velmi dychtivá se naučit, jak správně používat své tělo - a to tak, aby se nezranila a zároveň udržela své tělo v tip top stavu," dodala fitness guru.

Originální znění najdete na selebonline.com - toto je můj chatrný překlad :) Plus v závorce, moje kecy.

Randí Ashley Greene se Sethem MacFarlanem?

12. července 2011 v 17:36 | gee

Od té doby, co se Ashley rozešla s J. Jonasem, byla spojována s několika muži z Hollywoodu. Jistě si vzpomentete, že posledně to byl například Gerard Butler a nebo také Jackson Rathbone (ach jo). V poslední době se začalo šuškat o novém muži v jejím životě. A to i přes to, že sama Ash na všechny strany hlásá, že být sama jí naprosto vyhovuje.
Konkrétně se jedná o Setha MacFarlanea. Jakýsi informátor trvdil jednomu ze zahraničních časopisů, že tento 37 letý chlápek strávil noc u Ashley. Naštěstí, byly tyhle spekulace rychle vyvráceny zdrojem blízkým Ashley, který výše uvedené informace popřel.

Ashley Greene to prehnala s cvičením: Lýtka má ako gladiátor

24. června 2011 v 17:36 | gee
Mladá herečka Ashley Greene tvrdo pracuje na svojej postave. Svalstvo na nohách má ako chlap.
Mladé dievča, ktoré v minulosti veľmi túžilo stať sa modelkou, to s cvičením trošku prehnalo. Hviezda kinohitu Twilight však nemohla robiť modelku pre nízku výšku, dnes je však aj tak pomerne často na obálkach magazínov.

Ashley miluje šport a pohyb. To sa odzrkadlilo aj na jej nohách. Greene má dnes natoľko svalnaté nohy, že by mohla bez problémov konkurovať gladiátorom.
Pekne vytvarované a pevné telo je fajn. No priveľa svalov ženám uberá na ženskosti. V takomto prípade platí, že menej je niekedy viac.
Je to celkom výrazná zmena. Z jemného dievčatka sa totiž stal kulturista. Greene bola v roku 2010 zaradená magazínom People medzi sto najkrajších žien sveta.

Jen pro pořádek, tenhle ... ehm článek není z mé hlavy. Zdroj: TVnovinky.sk

Krásnu herečku Ashley Greene taktiež trápia jamkovité stehná

9. června 2011 v 21:06 | gee
Hviezda obľúbeného filmu Súmrak Ashley Greene je mladá, krásna a talentovaná. Dvadsaťštyriročná herečka vždy túžila byť modelkou, no nikdy nemala na to potrebnú výšku.

Mladá kráska nedávno žúrovala v londýnskom podniku Night Cluba. V minišatách ukázala zrejme viac ako mala v úmysle. Na stehnách mala veľké jamky, ktoré sú charakteristické pre nepríjemnú celulitídu, alebo inak povedané "pomarančovú kožu".

Športovo založená hviezda je doslova posadnutá zdravým životným štýlom. Vo svojom voľnom čase sa venuje športu a cvičí pod dohľadom trénera. Stačí iba nevhodný pohyb a nedostatky, ktoré ženy toľko skrývajú, sa prejavia napríklad na fotografii.
Celulitída dnes trápi aj mladé dievčatá, ktoré majú štíhle a športové postavy. Medzi celebrity postihnuté pomarančovou kožou patrí aj Hayden Panettiere, Kate Moss či tenistka Serena Williams.
Okrem toho Ashley je veľmi atraktívna aj s touto chybičkou, pred časom riešila skôr súkromné problémy ako svoj vzhľad. Po čase sa rozišla s priateľom Joeom Jonasom.

zdroj:tvnoviny.sk
....

Tak tenhle článek ani nebudu komentovat - autor evidentně netuší jaký je rozdíl mezi celulitidou a jizvou, takže co na to říct.

Ashley Greene has weddings on the brain

9. června 2011 v 20:55 | gee
Ashley se na CFDA rozhovořila pro OK!
Místo na MMA, byla Ashley o víkendu na svatbě svých přátel. "Byla jsem v San Diegu na svatbě jedné své přítelkyně, jak se tak říká - v zemi svateb ." Ovšem ta největší svatba je teprve před námi, a to svatba Co-stars Kristen Stewart a Roberta Pattinsona v BD part.1. "Na tohle čekali všichni fanoušci už od prvního filmu." Také u její přítelkyně Nikki Reed pravděpodobně brzy zazní svatební zvony, ale i přesto je Ashley momentálně rozhodně šťastnější sama. A co konkrétně je na tom skvělé? "Právě to, že se můžete zaměřit sám na sebe. Zůstat v pyžamu, být doma a prostě jen číst scénáře, hledat režiséry, číst knihy, které budou v brzké době zfilmovány. Soustředit se na sebe samu a svou kariéru." Ovšem nečekejte, že by Ashley zůstávala sama nějak příliš dlouho. Jak se zdá v Hollywoodu je pár mužů, které u ní vzbudili pozornost. "Nooo těch je tolik!" Říká Ashley. "Vždycky jsem byla tak nějak zabouchnutá do Josepha Gordon-Levitta." (ze kterého se mimochodem vyklubal dost kusanec:)) "Myslím, že je strašně moc talentovaný."

Opět můj dosti volný překlad z němčiny.

Ashley Greene ... pro Seventeen Magazine

5. června 2011 v 13:09 | gee
Můj trochu krkolomný překlad Ashleynina rozhovoru pro Seventeen a opět trochu staršího data - ale přišlo mi to zajímavý, tak přidávámJestli byla někdy zamilovaná do Roberta Pattinsona?
"Když jsem potkala Roba, nepřemýšlela jsem o něm v tomto smyslu. On je opravdu atraktivní chlap, ale nebyla mezi náma žádná chemie.
On hlavně moc nerozumí dívkám. Dostává se mu od nich hodně pozornosti, což Robert nechápe, protože před Twilight, byl jen tím klukem z Harryho Pottera."

Jestli někdy tvořila\bude tvořit pár S Kellanem Lutzem?
O tomhle jsem samozřejmě už přemýšlela. My jsme se potkali díky našemu agentovi před pěti lety a stali se z nás nejlepší přátelé - společné natáčení nás ještě víc sblížilo. Je jedním z mých nejlepších přátel a kdybychom chtěli mít mezi sebou něco romantického charakteru, stalo by se to nejspíš už před lety! Ráda s ním mluvím o chlapech, dostane se mi tak osvětlení situace z mužského úhlu pohledu.
Tohoto vztahu si vážím a chráním si ho, takže bych to nechtěla zkazit randěním."

Na přátelství s Kellanem?
"My pořádáme večery plných různých her - Taboo and Apples to Apples je naše nejoblíbenější. Takhle prostě odpočíváme. Jsme hodně pohodlní, takže je tohle příjemný relax, hlavně v tomhle šíleném kolotoči."

Oblečení Kellana?
"Kellan neustále říká - 'Myslím, že nemusím nosit tričko, když jdu ven se psem.' A já na něj - 'Kellane, většina lidí nosí tričko, když venčí psa.'
Kellanovo triko je tak často dole, že já naprosto přesně vím, jak vypadají jeho svaly a když jsem viděla jeho fotku z photoshootu, říkám: 'Tohle nejsi ty! Ty jsi širší, než na téhle fotce! Nemysli si, že tě okukuju, ale ty prostě pořád chodíš bez trika!'

Nejlepší natáčení?
"Itálie byla opravdu skvělá. Obzvlášť Porsche- Kristen a já pořád vzpomínáme, jak jsme se v tom autě smály a zpívaly. Jsem si jistá, že každý, kdo tam byl si říkal, 'O co jde?' Citovaly jsme Anchorman a zpívaly 'Afternoon Delight.' Jo, fakt trhlý!"

V centru Vancouveru?
"Chodili jsme po nákupech - na ulici Robson, kde je strašné množství obchodů, jejichž styl mi sedí. Koupila jsem si opravdu úžasné jumpers (podzimní šaty nad kolena). A taky jsem zašla do H&M, samozřejme, miluju ten obchod!"

Před Twilight?
"Pořád jsem měnila práci. Prostě se mi to pokaždé zprotivilo. Pracovala jsem např. u CPK (California Pizza Kitchen),v butiku Trist, v Lucky Strike, v Roosevelt Hotel, v Belmont Hotel..."

Její figura?
"Když jsem dospívala, dělala jsem roztleskávačku, tančila, běhala a tak podobně. Teď jsem asi o něco hubenější, než na střední. Předtím jsem byla hodně osvalená - opravdu HODNĚ.
Jako dítě jsem byla mažoretka, pak jsem propadla roztleskávání a tanci, později jsem začala s plaváním, čímž jsem nabrala svaly. No a to víte, byla jsem silná, ale ne zrovna hubená.

Ppaparazzi při Eclipse?
"Summit by pravděpodobně musel utratit půlku z příjmů za ochranku! Nevím, uvidíme."

Střední ve Forks?
"Je to jako bychom opravdu byli na střední - čtyři filmy, to jsou čtyři roky školy. Jako prváci jsme byli všichni opravdu neohrabaní a divní, jako druháci jsme se rozvíjeli, a v průběhu třetího ročníku jsme si pomysleli: 'Jo, dokázali jsme to.'

Tým?
"Zbožňuju Taylora Lautnera, ale jsem typ holky, která chce to, co mít nemůže. A Edward je záhadný, nečitelný a nadpozemský. Je ta týraná duše, která opravdu miluje Bellu, ale nemůže s ní být, a je ochotný se všeho vzdát. Navíc upíři jsou prostě cool. Takže tým Edward."

Nejoblíbenější kniha?
"Miluju tu první (Twilight); tahle kniha mě chytla, nemohla jsem ji odložit, a taky je to kniha, kterou si nejvíce pamatuju.
Druhá (New Moon) a třetí (Eclipse) jsou skvělé, protože moje postava dostává víc prostoru, ale první byla opravdu nejlepší - když jsem ji četla nechala jsem se unášet fantazií a vytvořila si svůj vlastní malý svět a to bylo něco opravdu úžasného."

Aliciny schopnosti v reálu?
"Myslím, že by mě to docela obtěžovalo. Cítila bych hrozný tlak, kdyby se mělo stát něco špatného, navíc nemyslím si, že bych si mohla jen tak v klidu žít, protože všechno by bylo možné změnit. Když znáš budoucnost a snažíš se ji změnit - nic už nebude takové, jak to mělo správně být. Myslím, že je lepší, když je budoucnost záhadou, protože to je to, co nás pohání kupředu. Takže na chvíli by to bylo fajn , jenže pak bych se musela zbláznit. Třeba čtení myšlenek - to by mě hodně obtěžovalo! Opravdu nechceš poslouchat myšlenky ostatních. Stačí mi jen úsměv a slušné ahoj!"

YouTube mezi klapkami?
"Michael Sheen a já, jsme se z nějakého důvodu spojili a bavili se nad vtipnými videi z YouTube, málem jsme pukli smíchy, jenže pak začala scéna a já ho měla nenávidět, tak to bylo trochu zvláštní."

Skoro zničila Porsche?
"Musela jsem se naučit, jak ho řídit, a to za pomoci řidiče kamionu. Byla to opravdu sranda. On mě chválil, že jsem fakt dobrá řidička, jenže pak jsem měla řídit Porsche úzkýma klikatýma uličkama. Což mi dalo trochu zabrat, ale udělala jsem to dvakrát a vypadalo to v pohodě!
Myslím, že jsem byla fakt blízko zdi. Řízení na natáčení vás opravdu nervuje, jako když je za vámi policista; neděláte nic špatného, ale protože je za vámi policajt, znervózníte."

Jackson Rathbone o Ashley Greene

1. června 2011 v 19:09 | gee

Starší článek, tuším, že někdy z loňského léta.
"Nestává se to sice moc často, ale neznám nic lepšího, něž jít na večeři s krásnou dívkou." Odpoví Jackson Rathbone na otázku, zda měl letos v létě čas na randění. Právě Jackson je, ze všech TWkolegů, tím kdo se nejvíce vyhýbá Hollywoodské scéně, ale i přes to to vypadá, že je pro něj těžké žít životem normálního šestadvacetiletého člověka.

A jaká byla jeho reakce na otázku, zda by mohla být jeho kolegyně Ashley Greene jednou z těchto krásných dívek? Žádná odpověď, pouze široký úsměv!
Řekli jsme mu, že hodně fanoušků včetně nás si myslí, že by tvořili krásný pár. "Budu se kvůli vám červenat," zněla jeho odpověď.

Exclusive Interview: Ashley Greene with Seveteen.com

21. května 2011 v 12:47 | gee

Jakou nejdůležitější věc ses o sobě během natáčení naučila?
Myslím, že jsem se o sobě naučila, že se mám stále co učit. Pořád procházím změnami. Stále mám stejnou morálku a zásady i podstatu v tom, že jsemm se narodila v Jacksonvillu, ale jsem velice rozdílná osoba od té, kterou jsem byla v sedmnácti. Žijete, učíte se a dopsíváte.

Co bys poradila sedmnáctiletým?
Nic co se stane neznamená konec světa, i když vám to tak v tomhle věku připadá. Já jsem se tak cítila a moji rodiče o tom neměli tušení. Hah.

Když mluvíš o konci, Twilight Sága je u konce, jaké to bylo?
Hořko-sladké. Je to jako na střední. Jste nadšení, že už maturujete, ale po nějaké době vám začnou chybět přátelé. Ale my víme, že jsme se neviděli naposled - pořád pře sebou mám nějakou dobu plnou konferencí a premiér.


Ve Skatelandu je Shiloh něco jako Edward Cullen. Mluvili jste už o tom?
Spíš jsme se bavili o Catherine Hardwicke (režisérka prvního dílu Twilight Ságy). Oba na ni máme stejný názor: je prostě fantastická. Je divoká a zábavná a pracovat s ní je ohromná zábava.

Hot New Couple Alert? Zac Efron Was Spotted With Ashley Greene!

15. května 2011 v 10:54 | gee
Exkluzívne! Čerstvě nezadaný Zac strávil sobotní noc venku s Ashley Greene!
Zac Efron může milovat život svobodného muže, ale možná fakt, že Vanessa Hudgens si našla nového přítele, znamenal pro Zaca povel k tomu, aby začal randit s jednou z nejvíc esexy mladých hollywoodských hereček? V sobotu večer jsme nachytali 23-letého idola z High School Musical v podniku Baja Cantina v Marina Del Ray s krásnou 24-letou Ashley Greene! Mohl by to být začátek nového vztahu?

Bohužel ne. Podle našich zdrojů je vztah Ashley a Zaca naprosto platonické povahy.

Jejich setkání v sobotu večer nebylo o ničem jiném, než o tom, že si dva lidé zašli na něco dobrého spolu se skupinou společných přátel. Svědek z restaurace je popsal tak, že vypadali jen jako by trávili příjemný čas s přáteli, ani náznak romantiky.

...
Ashley a Zac??? No to by byl hezký pár ne:) Jinak, ti novináři jsou fakt magoři:)))

Kristen Stewart & Ashley Greene Really Are Besties — They Party In NYC! Exclusive Details

7. května 2011 v 15:42 | gee
Breaking Dawn hvězdy Kristen Stewart a Ashley Greene sa měly vzájemně vždy rády, ale netušili jsme, že jsou až tolik dobré kamarádky! HollywoodLife.comhovořil s člověkem, který se zúčastnil MET Ballu after-party na 18. poschodí hotelu Standard v NYC's 'Meatpacking District,' že Ashley a Kristen spolu strávily dost času. "Kristen byla většinu večera venku s tvůrci jejích šatů (Jack McCollough a Lazaro Hernandez),"vypověděl zdroj. "Ale také spolu s Ashley popíjely koktejly a dobře se bavily." Ashley a K-Stew byly také společnš spatřeny na jídle v italské restauraci Scarpetta v NYC,a to jen o několik dní dříve.

In Touch USA ... april 2011

4. května 2011 v 20:18 | gee
Časopis In Touch otiskl článek, kde píše o tom, že natáčení BD musí být pro herce vyčerpávající, ale že pleť Ash působí mnohem svěžeji a zdravěj než její kolegyně Kristen.

No tak, když otisknou fotku Ashley, kde odchází z posilovny tak jak než vyčerpaně má vypadat, že! A myslím, že s kristen to bude obdobné.

Ashley ... Interview for InStyle Hair

22. dubna 2011 v 11:04 | gee

Jaké dítě jsi byla, když jsi vyrůstala v Jacksonvillu?
Byla jsem divoška. Vždycky jsem se snažila být jako můj starší bratr, který měl hromadu zlomených kostí, protože byl vždy až příliš velký odvážlivec. Zlomila jsem si stehenní kost a ruku dokonce dvakrát. Měla jsem dvakrát otřes mozku - to všchno se mi stalo. Všichni říkají: "Máš tak krásné rty" a já vždycky odpovídám: "To je proto, že jsem si je překousla." (smích). Myslím, že to bylo jakési požehnání v přestrojení. Bývala jsem zakřiknutá, protože jsem měla starší přátele. Tehdy jsem byla přesvědčená, že jsou krásnější, a že už si prošli tolika životními zkušenostmi než já. Maminka se mi snažila zvýšit sebevědomí tím, že mě přihlásila na hodiny modelingu, a to hodně pomohlo.

Před Twilight sis zahrála menší roli v seriálu Drzá Jordan.
Moje postava v Drzé Jordan zemřela a já to mámě neřekla. Když to pak viděla, děsně se naštvala. Řekla: "Neřekla jsi mi, že se budu dívat na to, jak moji dceru ubodají k smrti."

Jaký byl tvůj nejšílenější konkurz?
Nejšílenější pro mě byl Twilight. Zkoušela jsem to šestkrát během čtyř měsíců, poprvé na roli Belly - opravdu mě mrzelo, že jsem ji nedostala - a pak Alici. V té době jsem neměla žádnou práci, takže to že jsem roli dostala byl fakt splněný sen. Pořád mi to nedocházelo, ale pak přišel týden kdy jsem odjela na natáčení a se slzami v očích se loučila s kamarádkou. Pořád z toho mám husí kůži. Věděla jsem, že tohle mi změní život.

Jaké to bylo, když ses poprvé objevila na natáčení ve Vancouveru?
Vzpomínám si, že jsem si to zkoušela tak dlouho dokud jsem neměla úplně rudý oči! Scénář jsem znala i pozpátku a knížku jsem četla několikrát. Ale po týdnu všechna nervozita odpadla a já byla v pohodě. Pak už jsem si jenom stěžovala na studený Vancouver (smích). Byli jsme úplně zmrzlí asi i díky tomu veškerá nervozita zmizela. Baseballovou scénu jsme točili v únoru u vodopádů v lesích! Upíři nenosí tlusté kabáty, protože necítí zimu, takže jsme na sobě měli lehké oblečení a umírali zimou!

Jak zvládáš to, co se děje s tvou kariérou a tvými vztahy?
Právě teď jsem velice šťastná. Jsem s někým, kdo je chytrý, vtipný a citlivý a kdo sdílí stejné hodnoty jako já. Jsem šťastná, že jsem našla někoho, kdo miluje, i za to, že jsem stejně zapálená pro svoji práci, stejně jako on pro tu svou . Opravdu je to pro mě moc důležité. Nikdy nebudu schopná jen tak posedávat a nic nedělat.


Ashley Greene: ready jsem za 15 minut!

17. dubna 2011 v 13:12 | gee
Že se hvězdy na červený koberec líčí hodiny? Ashley Greene to zvládá za 15 minut!
Twilight herečka, která se před nedávnem po devíti měsících rozešla s Joe Jonasem, nemá ráda, když se dělá zbytečný povyk kvůli jejímu vzhledu. Užívá si ale, když se o ní starají profesionálové.

"Jasně, že miluju, když mám udělané vlasy a make-up, ale stejně tak dokážu být připravená bez nějakých obtíží během patnácti minut," svěřila se Ashley.

Bohužel to takhle rychle nejde, když Ashley natáčí. Líčení k roli Alice Cullen trvalo běžně dvě hodiny. "Mám dost husté vlasy a maskérky mi je musely zabalit a nasoukat pod paruku. Vypadala jsem u toho vždycky jako mimozemšťan," vzpomíná.

A jak to chodí při premiérách, kde se sejdou všichni Twilight herci? Ashley (24) se na oblečení s kolegy na červený koberec nedomlouvá. "Je to vždycky překvapení, co si kdo vezme na sebe, takže my holky tam vždycky vískáme: 'Ooh, máš skvělý šaty, miluju tvůj outfit' a podobně."

zdroj:bravo.cz

Ashley ... Interview for Teen Vogue

2. dubna 2011 v 11:23 | gee

Konečně jsem se dokopala k tomu, abych dopřeložila tenhle rozhovor Ash pro Teen Vogue. Docela zajímavý článek, doporučuji přečíst.

Není jednoduché být Greene. Nebo jak říká sama Ashley, ne vždy je to snadné. Ano, tahle půvabná třiadvacetiletá kráska má za přítele superhezounka (jistého Mr. Joe Jonase) a roli v mimořádně úspěšné Twilight sáze, to ovšem neznamená, že by její život byl vždy, jako procházka růžovou zahradou.
"Samozřejmě, že jsou i stinné stránky," přiznává. "Okamžiky, kdy sedím ve svém hotelovém pokoji a chce se mi brečet! Je to skvělé," říká o rychlém vzestupu své kariéry, "ale je to také veliký tlak. Když jste unavení, vyčerpaní, máte za sebou hodně špatný den nebo vám chybí přátelé a rodina, nemůžete jen tak zavolat, že je vám zle." Pravda. Jak se říká - The show must go on.
Během rozhovoru pro Teen Vouge, kdy snídáme v prostorách NY hotelu Crosby Street smažená vajíčka s tofu, se Ashley zdá být plná energie a radosti. Nedávno totiž podepsala nájemní smlouvu na nedaleký byt - další má v LA, kam se přestěhovala v sedmnácti letech - a plánuje strávit odpoledne se svým otcem, majitelem stavební firmy, který jí přiletěl z rodného Jacksonville pomoci. "Bůh mu žehnej," říká Ashley. "Pomůže mi s elektronikou, protože on ví co s tím dělat, já nevím absolutně nic."
Tohle nové bydlení, má celou řadu výhod, říká Ashley, mezi ně patří i relativní blízkost rodiny. Zdá se, že je z možnosti pracovat a žít v tomhle městě nadšená. "Jsem ten typ, který má rád možnosti," vysvětluje. "To je můj styl a způsob jak chci žít. V Kalifornii si ráda zajdu jen tak ven a na pláž, ale tady miluji tu energii. Když jsem v NY, připadám si vždy hrozně produktivní." Být produktivní - to je pro ni momentálně klíč ke štěstí. "Jsem trošku workoholik," vysvětluje Ashley. I přesto, jak upřímně přiznala, že úspěch v Hollywoodu s sebou přináší i stinné stránky, svou práci miluje. "Pocit, že nic nedělám mě dohání k šílenství."
Zdá se, že tento pocit jakési naléhavosti plyne z názoru Ashley, že se její kariéra právě nachází v magickém okamžiku, na vrcholku jakési megaslávy, která postihla její kolegyni Kristen Stewart po premiéře Twilight."Tenhle průmysl nikdy nespí." říká. "Já se právě nacházím v úžasné fázi, kdy mám otevřených hodně dveří. Myslím, že by byla hloupost, vzít si teď na měsíc volno. Plno lidí by vraždilo, aby mohlo být na mém místě."
Ashley má na tento rok naplánovanou asi pětici filmů, jako první je film Skateland, který měl premiéru loni na filmovém festivalu Sundance a do kin by se měl dostat tento měsíc.
"Hraji Michelle, která bude maturovat a a čelí všem možným vzestupům i pádům. Mám dojem, že je to film, se kterým se člověk může snadno stotožnit - je tam láska, ztráta, žal." Ještě o něco víc je nadšená z filmu Butter, kde se objeví po boku Jennifer Garner a Olivie Wilde. "Je to vyřezávání z másla. člověk si vezme takový obrovský kus másla vysoké jako já a vyřezávají z nich dost složité věci; je to neuvěřitelné. Než jsem četla scénář o ničem takovém jsem nikdy neslyšela. Vzpomínám si, že jsem se managera ptala: Kdo tohle to proboha vymyslel? Ale ono to fakt existuje." Její role je "typická rebelská teenegerka, která se z normálního děvčete změní skoro až ve striptérku. Vím, že to zní divně, ale je to sranda."
V komedii LOL hraje s Demi Moore a Miley Cyrus. "V tomhle filmu jsem za zlou holku," říká. "Je to docela dost odlišná role od Alice" - milá, jasnovidná upírka, kterou hraje v listopadovém Braking Dawn I. - "a proto tuhle postavu zbožňuju, těším se až lidi uvidí co všechno dokážu."
Ashley také říká, že překvapivě dobře vycházela s osmnáctiletou Miley. "Je mladinká, ale rozuměli jsme si, protože toho pravděpodobně prožila tolik, co jiní ve čtyřiceti!"
Samozřejmě, že ne vždy je to snadné: Stačí se zeptat ex Joea Jonasa, Demi Lovato. Ta nastoupila na léčení poté co údajně napadla Ashley a dostala se do nepříjemné hádky s tanečníkem během podzimního turné. Údajný útok je pro novináře, kteří chtějí hovořit s Ashley, tabu.Ale když jsme se ptali jestli soucítí s některými dost těžce vytíženými Disney hvězdami, Ashley odpověděla: "Hodně děcek od Disney je úplně normálních a milují svou práci. Ale vždy se píše jen o tom špatném."
Podívejme se třeba na Joea. Je mu dvacet jedna a jako bývala dětská hvězda je i dnes úspěšný a vede se mu dobře.Téma Joe Jonas bylo taktéž tabu, ale Ashley se zdá být šťastná a ochotná se o své štěstí podělit. "Náš vztah je putovní," říká. "V Londýně jsme se setkali prostřednictvím našich společných známých, což je trochu šílené, protože oba žijeme v LA a oba jsme se už poznali s rodinami toho druhého, což je podle mě úspěch, při našem životním stylu. Je milý a fakt vtipný, což je pro mě docela důležité."
Je jasné, že se nevidí tolik, kolik by chtěli. Ashley natáčí poslední dva díly ságy Twilight, ale říká, že svůj vzácný volný čas ráda vyplňuje například vařením - s ním. "Mám úžasnou kuchyň a on mě učí vařit. Je to milé a relaxační; zapneme si hudbu a vejdeme do této zóny."
Ashley si nedělá vrásky kvůli tomu co si o jejich vztahu myslí fanynky zamilované do Joea. "V tomhle průmyslu se najde vždy něco proti," prohodí vesele. "Ale tahle věc - s nenávistí jsem se setkala už pře naším vztahem a vždy na ni budu narážet. Vždy budou lidé, kteří mě buď miluji nebo nenávidí.Právě proto se snažím soustředit hlavně na ta pozitiva."
Vzpomíná na to jak vyrůstala v Jacksonville, "Nevěděla jsem co bych měla dělat. Nemyslela jsem si, že budu někdy nosit toto úžasné oblečení nebo že budu herečka. Moc dobře si uvědomuji, že můžu dělat co budu chtít."


Ashley ... Interview for Glamour

1. dubna 2011 v 23:44 | geeGlamour: Máš hodně zkušeností s Twilight filmy, ale stále jsi teprve na začátku. To je celkem vtipné, ne?
Ashley: Ano i přes to jsem v některých ohledech stále nováček. Takže, vždy, když pracuji s novou postavou, je to velice vzrušující a zároveň děsivé.

Glamour: A co tvůj nový film Butter? Jsi v něm srandovní, že? Chci říci, že je to film o lidech co soutěží ve vyřezávání z másla!
Ashley: Jsem v něm srandovní, ale neúmyslně. Ano, vyřezávaní z másla v Iowě. Tam je to tradice. Umí vyřezat úplná mistrovská díla.

Glamour: Jak bys definovala svou kariéru po té co jsi ji tak zářně odstartovala účastí na Twilight fenoménu.
Ashley: To je těžké, lidé si vás budou pořád spojovat s tou postavou. Chci hrát roli čtyříadvacetileté ženy, ne sedmnáctiletého děvčete. Proto jsem si vybrala několik takových filmů, jako je například Butter. Pokud bych takovou roli nenašla, raději nebudu vůbec hrát třeba i rok.

Glamour: Pokud chce mít někdo kariéru jako ty, musí být profesionál. Musím to všechno mít pod kontrolou.
Ashley: Musíte se snažit. Já rozhodně nejsem bez chyby, Nemůžete bát perfektní pro každého a pokud se s tímto vyrovnáte, pak jste v pohodě.

Glamour: A co šílený Hollywood, všechny ty párty a drogy?
Ashley: Držím se svých pravidel. Nebudu se opíjet někde v baru. Jsou tu mladé holky, které mě berou jako svůj vzor. Proto se snažím co je v mých silách nešlápnout vedle

Glamour: Promluvme si o životě mimo kamery. Pověz mi o tvé charitativní činnosti.
Ashley: Spolupracuji s charitativním projektem, který se jmenuje Donate My Dress. Tato organizace má po celých státech pobočky, kam můžete odnést šaty určené pro slavnostní příležitosti. Závěrečný ples je pro patnáctileté dívky opravdu vyjímečná událost, a dívky které nemají dostatek peněz, aby si mohly pořídit šaty co chtějí si tady mou nějaké vybrat.

Glamour: To je milé. Tvoji rodiče musí být moc hrdí.
Ashley: Jediná věc, kterou po mně chtěli je, abych dělala to co mě baví. Jsou na mě hrdí, protože je vážně dost těžké žít v Hollywoodu a nezměnit se.

Glamour: Vždy jsi tolik pracovala?
Ashley: No jo, já měla tolik různých prací. Vždy jsem si chtěla umět vydělat vlastní peníze.Ve čtrníci jsem přemluvila jednu čistírnu, aby mě zaměstnali. Pracovala jsem, abych si mohla koupit co jsem chtěla.

Glamour: Kde se vzalo to herectví?
Ashley: Začala jsem s modelingem. Ještě předtím jsem chtěla být právnička. Později jsem si uvědomila, že vlastně nechci být právník, chci ho hrát, Díky Bohu, že jsem na to přišla.

Glamour: Kde se vzalo to herectví?
Ashley: Začala jsem s modelingem. Ještě předtím jsem chtěla být právnička. Později jsem si uvědomila, že vlastně nechci být právník, chci ho hrát, Díky Bohu, že jsem na to přišla.

Glamour: Kolik holek z Floridy jede se vydá do NY kvůli modelingu a stanou se z nich herecké hvězdy?
Ashley: Hodně věřím tomu, že vše se děje z nějakého důvodu.Tím nechci říct, že by to nebylo těžké. Žila jsem bez Lean Cuisine (jídlo), neměla nábytek a sdílela pokoj s nějakou holčinou. Neměla jsem ani vlastní kreditku, ale pořád jsem si říkala, že když padám ke dnu, musí se objevit něco co mě udrží nad vodou.

Glamour: Pojďme se podívat na lásku a vztahy. Kde se nachází tvůj super liščí přítel (??? fakt nevím, co tím je myšleno) právě teď?
Ashley: Je to borec!

Glamour: Byla to láska na první pohled?
Ashley: Prví bylo přátelství, to je pro mě hodně důležitá věc. Pokud s někým chceš trávit víc času, musí být také tvůj nejlepší přítel.

Glamour: Co je pro tebe ve vztahu prioritou?
Ashley: Musíte umět hovořit i o nepříjemných věcech. Nechci se bavit o našich ex, to je minulost. Jste s tím, s kým jste, ne s těmi z minulosti.

Glamour: Když jsem do Googlu zadala ASH, jenom ASH, tvé jméno se mi nabídlo jako první možnost. No vážně! Co na to říkáš?
Ashley: Fakt? To je úžasné!

Glamour: Ashley Greene, děvče z maloměsta s velkými sny.
Ashley: Myslím, že na sobě musím ještě hodně pracovat. Momentálně se cítím dobře, ale stále tu jsou velké sny.

Co spolu mají Ashley Greene & Jared Followill?

27. března 2011 v 13:27 | gee
Na stránkách časopisu Bravo se objevil tento článek - nic nového pod sluncem, ale přidávám.

Pro zvětšení stačí kliknout

imagebam.com

Ashley Greene ... o TW sáze a všem kolem toho

21. února 2011 v 18:35 | gee
Opět jeden ze starších článků.

http://ashgreeneonline.blog.cz/
Ashley Greene je asi nejvíce známá u fanoušků Twilight ságy, a to jako Alice, uličnická upírka, která Cullenovic klanu dodává trochu toho dívčího šarmu. Ale mimo plátno je méně skřítkovská a provokativní. Ať už kráčí, jako nově rodící se modní ikona, po červeném koberci nebo pózuje na obálkách magazínů, nemůže si pomoct a kroutí nad tím nevěřícně hlavou.
I její filmová kariéra je na výslunní; zrovna ukončila natáčení filmu Butter, kde hraje po boku Hugha Jackmana a Jennifer Garner, a dostala svou první hlavní roli v dalším filmu The Apparition.
23-letá herečka se svěřuje Dose.ca před předáváním cen MMVA o zkušenostech s fanoušky, trénování bojových scén v Eclipse, a kterých momentů z Breaking Dawn se nemůže dočkat až budou na plátně.

Vypadáš úžasně, jako vždy.
Děkuji ti. Tyhle šaty jsou od J. Mendel. Miluji je, protože jsou skvělé na léto.

Baví tě móda nebo cítíš tlak, protože je tady tolik lidí, kteří sledují co máš právě na sobě?
Je to pro mě zábava. Můj osobní styl je jednoduchý, ale ladící k sobě, jenže pak musím jít celá vyfintěná na červený koberec, takže vlastně žiji dvojií život. Dnes večer  jdu na MMVA a  na sobě budu mít šaty od Isaaca Mizrahi. Je to takový šílený kovový obleček a já netuším jak si v tom sednu.

Těšíš se na Music Awards?
No jasně. Na všechny co tam budou - jsme přátelé. Jako Jessica Szhor z Gossip Girl, ona je má dobrá přítelkyně. A Nina (Dobrev z Vampire Diaries) tam bude taky. Všichni jsme si včera zašli na večeři, takže jsem doslova v sedmém nebi.

Už sis zvykla na ty šílené davy všude kolem tebe?

Jen se zhluboka nadechnu. Tohle je jedna z nejzvláštnějších věcí na tom všem. Je to pompézní a
šílené, ale když vidíš ty fanoušky, kteří za tebou stojí a jsou důkazem toho, že odvádíš dobrou práci a vidíš, jak jsou nadšení, to mi prostě dává zvláštní, příjemný pocit .

Jaká je nejdivnější zkušenost s fanouškem, která se ti kdy stala?

Jedna žena se mě zeptala, jestli bych si nevzala jejího manžela. Říkala jsem si "Uhm, teď jednoduše odejdu pryč." Vždycky se cítím divně, když mi fanoušci posílají a dávají věci. Protože  přece "Nemusíte mi dávat nic; vždyť už jste mi dali práci!" Ale mám fanouška, který mi udělal úžasnou knihu výstřižků. Byla tam celá moje kariéra, což je hodně speciální dárek. Bylo to opravdu skvělé.

Slyšel jsem, že jsi ještě neviděla Eclipse.

Počkám si. Chci to vidět až na premiéře. Myslím, že když tam jdeš, mělo by to být všichni se všemi. Takže tam chci být s fanoušky. Je vtipné slyšet jejich reakce; když vaší postavu někdo uhodí, schoulí se a naříkají, a pak křičí, když se Rob dostane na scénu, takže to bude sranda. A taky, chci to vidět poprvé se všemi přáteli a rodinou.

Myslím, že se ti to bude líbit. Je to můj nejoblíbenější díl z těch tří.
Děkuji ti! Je to hezké slyšet. Protože je to taky velice vyčerpávající, čekat až to uvidím. Říkám si "Co když to budou všichni nesnášet?" Ale je tam mnoho akce, a humor Davida Sladea - je velmi temný, šílený a suchý. A myslím, že se to na filmu podepsalo.

Tenhe díl má hodně akčních a bojových scén. Bylo to těžké?
Chlape, trénovali jsme snad pořád. Bylo to tak šet, sedm týdnů práce s kaskadérským koordinátorem a osobním trenérem. Bylo to šílené, ale byla jsem tak natěšená. Jako dítě jsem se věnovala bojovým sportům, takže jsem si říkala "Ano, dostaň se do toho. Pojď na to!" Abych se pak mohla podívat na film a říct "To jsem já. Udělala jsem většinu scén bez kaskadéra" to je dost dobré.

Změnil se tvůj postoj k Alice během těch tří filmů?

Každý režisér, se kterým jsme pracovali byl fantastický, a každý film má jiný nádech a je hezké, že máme možnost dát našim postavám něco ze sebe a nechat je tak film od filmu růst. Já sama k tomu mám určitý přístup a Alicin charakter je mi velmi blízký, ale je hezké, když režisér příjde a ukáže mi trochu jiný úhel pohledu. Jsem vždy otevřená názorům ostatních a nápadům ohledně postavy. Je to výborná spolupráce. Nevím, jak to funguje u jiných filmů, ale tady byli všichni spokojeni a plni respektu.

Jaká byla práce s Davidem Sladem?
Byla to opravdu sranda, opravdu vzrušující. On je prostě šílená koule plná energie. Mohli jste jasně vidět, kam s filmem míří. Je to hodně temné a zvrácené; je to víc tajemné. Myslím, že nechal ságu víc růst, takže bylo pěkné pracovat s ním. A Bill Condon… Jsem neskutečně nadšená a zvědavá na spolupráci s ním. Je výborný režisér.

Tenhle díl je o hodně temnější než ty předešlé. Ovlivnilo to náladu na natáčení?
Ne, to vůbec. Všichni jsme se spolu sžili a mezi klapkami jsme odhodili naše postavy a byli sami sebou, pak se řeklo akce a my se okamžitě vrátili do našich postav. Tak David Slade pracuje. Dáme si přestávku a on neustále vtipkuje.

Jsou nějaké scény z knihy, které jsi ve filmu chtěla?
Já a Jackson Rathbone jsem si říkali, že by bylo fajn, kdyby tam dali celou scénu z večeře, kde se vypráví Jasperův příběh, je to tak sladké; je to jedna z mých nejoblíbenějších. Ale naštěstí, fanoušci ví o Alice určitě víc než já. [Smích] Takže nepotřebují na plátně všechno aby pochopili proč je Alice taková jaká je.

Těšíš se na Breaking Dawn?
No jasně. I když tam toho o mé postavě moc není, chci vidět vztahy mezi Jacobem a Renesmee. Jsem velmi zvědavá na scénu, kde se Jakob otiskne a chci vidět reakci Kristen, až si to uvědomí. Myslím, že to bude opravdu šílené.

Bude těžké udržet Breaking Dawn v PG-13.
(přístupné od 13 let)
Přímo umírám touhou vidět skript, abych už věděla, jak to udělají. Nevadí mi, že to bude PG-13, ale je tady hodně věcí, které budou vyškrtané. Ale myslím, že je to ten důvod, proč najali Billa Condona; Jsem si jistá, že on je ten pravý na takovou výzvu.

Ashley Greene ... historky z letiště

12. února 2011 v 11:46 | gee
http://ashgreeneonline.blog.cz/
Ashley Greene a Joe Jonas skončili málem ve vězení. Celé se to přihodilo na letišti v Abu Dhabi.
Pár byl zadržen ochrankou letiště. Důvodem byl čerstvě zakoupený nůž na sýry, který si Joe Jonas strčil nešikovně do příručního zavazadla. A to se samozřejmě nesmí!

"Letěli jsme ze Středního východu do New Yorku," popsala situaci Ashley. "Bylo tam asi milion kontrol a rentgenů. Přes jeden jsme prošli bez problémů, a ten druhý…"

"… u druhého rentgenu nás zastavili a s naprosto vážnými tvářemi se zeptali: ´Co to máte v batohu?´" pokračuje Ashley. "Koukla jsem se na Joeho a ptám se ho: ´Ty jsi nechal ten nůž na sýry v batohu?´Hups!"

"Málem nás tam zabásli!"

Po té, co svůj omyl vysvětlili, jim na letišti dovolili si nůž přibalit do velkého zavazadla, které jde k odbavení. "Bylo to tak trapné!" směje se Ashley.

Ještě o něco pikantnější historku z letištní kontroly má Ashley s Twilight kolegou Kellanem Lutzem. "Jeli jsme společně na tour, kde se představoval díl 'Eclipse'. Mně se rozbil kufr a Kellan mi nabídl, že si můžu nějaké věci zabalit k němu," vypráví Ashley. "Jenže právě jeho kufr se kontrole na letišti nelíbil a požádali ho, aby ho otevřel. No a z pánského kufru na ně vyskočilo spoustu holčičího oblečení!" směje se Ashley.

"Dostala jsem záchvat smíchu, protože ten obrovský zaměstnanec security se díval do kufru a divil se: podpatky? Punčocháče?"


zdroj: bravo.cz

Ashley Greene ... o slávě

12. února 2011 v 11:16 | gee
http://ashgreeneonline.blog.cz/
V nejznámější upírské sérii je Alice Cullen adoptovanou sestrou Edwarda Cullena. Ve skutečném životě jsou Ashley Greene a Robert Pattinson dobrými přáteli.

Než se Ashley objevila v sáze Twilight, nebyla příliš známou herečkou a neměla ani ponětí o tom, co všechno přináší sláva. "Šokuje mě, kolik pozornosti vzbuzuje má osoba," přiznala po premiéře Stmívání.

Ashley nevěděla, jak se má jako celebrita chovat, když po ní fanoušci chtějí na ulici podpis nebo se s ní chtějí fotit, když jde s přítelem na večeři.
"Řekla jsem si, že budu jako Rob, protože mám pocit, že jeho se sláva vůbec nedotkla a je pořád takový, jako byl před natáčením prvního dílu," svěřila se filmová Alice.
"Robert je mou největší inspirací. Nikdo jiný z Hollywoodu se nechová tak jako on," tvrdí Ash s tím, že Rob není vůbec namyšlený: "Každý ho miluje, ale on si z toho nic nedělá."

Ashley říká, že zájem fanoušků roste s každým dalším dílem ságy Twilight. "Když jsem začala jako herečka v seriálech, myslela jsem jen na práci a nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, jak bych se mohla proslavit. Přišlo to samo a já si to moc užívám!"


Zdroj: bravo.cz

Ashley Greene ... rozhovor

9. února 2011 v 20:47 | gee
http://ashgreeneonline.blog.cz/

Když jste se poprvé viděla scénář čím Vás role upoutala?
(Skateland)

První věc je skript. Vyzkoušíte si ho a tak zjistíte, zda si udrží vaši pozornost, jestli vás baví, a zda ve vás probouzí nějaké emoce. Scénář musí udržet vaši pozornost, tak abyste se při čtení dokázali vžít do postavy. Když čtu scénář a on mě nezaujme, nezajímá mě kde je má postava a co udělá v příštím okamžiku, pak roli nemůžu vzít, protože nechci hrát ve filmu, který mě nezajímá. Myslím že zájem a to, jak vám postava sedí je nejdůležitější. Musíte následovat své srdce a pak to funguje.


Už jste zažila úspěch. Jste z Floridy, jaké byly Vaše začátky?

Měla jsem velké štěstí. Začala jsem v Jacksonvillu, v patnácti letech, ale to jsem si ještě nemyslela, že bych mohla být herečkou. Vlastně jsem začínala s modelingem, pak jsem zkoušela reklamu a řekla jsem si "Jo, to mě baví". Tak jsem začala s herectvím a pustila se do toho s plnou parou. Šla jsem do NY a potkal Ryana Dalyho, mého agenta se kterým jsem dodnes spokojená. Ten přesvědčil rodiče, aby mi po škole dovolili přestěhovat se do LA a oni to, představte si, dovolili. Moc mě podporují. Nemohla bych to udělat bez jejich svolení.


Nestěhovali se s Vámi?

Moje máma se mnou byla 10 dní. Zařizovali jsme byt, vodu, elektřinu, všechny tyhle věci, protože o tom jsem neměla žádnou představu. A pak odjela. První rok jsem se naučila spoustu věcí, zjistila jsem, kdo vlastně jsem.


Takže jaká byla vaše první velká role v LA?

Upřímně řečeno, Twilight, bylo to obrovské štěstí. První rok byla jen jedna velká řada castingů. Druhý rok jsem taky absolvovala hromadu konkurzů, ale pořád jsem slyšela "Jsi milá, ale něco ti chybí." Pořád jsem to zkoušela, a pak konečně přišly nějaké malé role ve filmech a televizi jako např. Punk'd, Drzá Jordan. A pak přišel Twilight.


Pracovala jste s mnoha skvělými herci. Dalo Vám to něco?

Já myslím, že všichni z castu jsou výborní herci, poslouchala jsem je a snažila se pochytat co nejvíc životních zkušeností. Sledovala jsem Michaela Sheena při práci, seděla jsem a dívala se na něj a říkala si "Je to vůbec člověk?" Protože on je naprosto neuvěřitelný. Takže ano, něco mi to dalo. Moc věcí jsem se naučila, když jsme si povídali.


Máte nějaké rady pro mladé herce?

Moje rada je: pokud do filmu nedáte srdce, můžete jít domů, protože tohle je těžký průmysl. Je to spousta práce, ale pokud ji milujete, a já ji miluji, není na světě nic lepšího. Někdy zažívám okamžiky, kdy si říkám "Proč to proboha dělám" ale musíte si věřit, to je nejdůležitější, a je jedno, že ve vás někteří lidé nevěří, nejdůležitější je důvěra v samu sebe - pak je to lehčí.


Starší rozhovor, bohužel už netuším pro jaký časopis...
 
 

Reklama