What's New

U Ashley Greene hořelo - 22.3.2013

31. srpna 2013 v 13:08 | gee
Tak jo, tohle je něco, o čem se mi vůbec, ale vůbec nechce psát, nicméně...

V dopoledních hodinách dne 22. března vypukl požár v bytě Ashley v západním Hollywoodu. Podle hasičů byla důvodem požáru zapálená svíčka, od které chytla pohovka. V momentě vypuknití požáru byla Ashley spolu s bratrem v bytě a spali. Ashley i bratrovi se podařilo před rychle se šířícím ohněm dostat ven z bytu, bohužel oba její pejsci zůstali uvnitř. Podařilo se zachránit pouze Thea, pro Marlo schovávající se po postelí se bohužel už nedalo nic udělat.

Byt Ashley byl naprosto zničen!

více na TMZ

Na netu se objevily i fotografie ze zásahu hasičů, dokonce fotografie zničeného apartmánu a ještě více mě udivuje, že fotky samotné Ashley jak sedí zhroucená a je utěšována v náruči přátel těsně po požáru - nechápu, že někdo má žaludek toto fotit a nenechat ji v klidu.

Tyto fotky sem v žádném případě přidávat nebudu!

Americana se nekoná!

20. května 2012 v 12:34 | gee
Hmmmm... neuvěřitelné, ale projekt Americana, kde měla Ashle ztvárnit hlavní roli, a který vypadal tak slibně, ABC stáhla ze svého podzimního programového plánu.

Ach jo:(

Happy 25th Birthday Ashley Greene!

21. února 2012 v 20:38 | gee

Ashley Greene má klíč za uchem

22. srpna 2011 v 19:10 | gee
Všimli jste si, že má Ashley tetování???
Není to úplně žhavá novinka, ale novinka to je. První fotky, kde jsem si toho všimla jsou z 2.8.
Tak, a teď budeme čekat, jestli je toto tetování permanentní, a nebo jestli je to hena případně něco obdobného.
Co tetování znamená je těžko říct. Pokud by to bylo bráno dle symboliky... klíč souvisí v přeneseném slova smyslu s funkcí zamykání či odemykání, a je tedy výrazem moci a neomezené důvěry. Je také symbolem katolické církve, protože dva zkřížené klíče má ve svém znaku a vlajce papežský stolec. V Japonsku je klíč symbolem štěstí. Dále je to také znalosti, strážce velkého tajemství atd. atd. ale v podstatě to může znamenat cokoliv.

New unseen photos of Ashley Greene from Carlos Armando

4. července 2011 v 22:34 | gee
No a tyhle dvě fotky jsou nové, dosud neviděné... celý shoot v článku níže.

imagebam.com

imagebam.com

Ashley Greene ... Teen Choice Awards 2011

3. července 2011 v 10:36 | gee

Tuším, že 7.8.2011 by se mělo konat letošní TCHA. Ashley je nominována v kategorii Scene Stealer Female (kdybyste někdo věděl co si pod tím názvem mám předtavit, sem s tím:) a hlasovat pro ni můžete přímo ZDE. Problém je, že se člověk musí registrovat, tak se toho nelekněte.
Pokud jde o Twilight, tak ten je nominován ve dvanácti kategoriích a čeká se tuhý souboj mezi upíry a čaroději z Bradavic.

Doufejme, že se Ash na akci ukáže a že vyhraje.

Ashley Greene ... nikotinová náplast? Ne!

27. června 2011 v 18:54 | gee
Jestli jste stejně jako já přemýšleli nad tím, co že to tady měla Ashley za záhadné náplasti, tak rébus je vyřešen :) Ashley byla údajně u lékaře na injekcích.
Samozřejmě se vyrojily spekulace o tom, že se jedná o nikotinové náplasti - což je samozřejmě pitomost, protože Ashley s kouřením již dávno přestala, a to z toho důvodu, že nechtěla být špatným příkladem pro mladé lidi.

Gerard Butler na ní mohl oči nechat

13. června 2011 v 20:13 | gee
Dnes nic nového ze světa Ashley Greene, tak přidám jen jeden malý drbík, který jsem četla někde, nevím kde, někdy, nevím kdy a byla jsem líná ho sem dám - tudíž si z toho pamatuju jen kousek:)

Jedná se o to, že Ashley se na CFDA Fashion Awards, mimo jiné známé tváře, setkala i s fešákem Gerardem Butlerem. A podle svědků co byli na místě, lze ve zkratce říci, že Gerard mohl na Ashley oči nechat a bylo-li to jen trochu možné trávil čas v její přítomnosti a hovorem s ní.

Už podle fotky je znát, že ti dva si zřejmě opravdu rozuměli :)

Ashley Greene & Jackson Rathbone ... nový pár?

28. května 2011 v 20:04 | gee
To je opravdu neuvěřitelné! "Twilight" scénář se stává realitou, po Robertovi Pattinsonovi (25) a Kristen Stewart (21) se pučí něco i mezi dalším filmovým párem, Ashley Greene (24) a Jacksonem Rathbonem (26).
Copak se to v Hollywoodu děje? Promiflash před několika dny zaměřil svou pozornost na fenomén "Promi Vampire" a naše teorie se zdá být čím dál tím víc pravdivá. Teď, když máme jasno o vztahu Niny Dobrev (22) a Iana Somerhaldera (32), zdá se, že láska zavítala i k "Twilight" hvězdám Ashley a Jacksonovi. Podle Daily, byli tihle dva spatřeni minulý víkend v Los Angeles, jak se líbají.
Extra překvapivé by tohle "Twilight" párování nebylo. Jen si to představte: Dva krásní, mladí lidé, kteří spolu "musí" - po dobu několika let - flirtovat, dotýkat se a muckat se (lepší výraz než muckat nebo muchlovat mě nenapadl:))- samozřejmě to vše pro kameru. No, je skoro jasné, že jiskry můžou přeskočit i do reálného života.
Byli bychom samozřejmě nadšeni, kdyby se tahle romance dále vyvíjela.

Jak jsem řekla, pouze drby! Nicméně AŤ JE TO PRAVDA:)))

PS. Můj, dost volný překlad

Jason Hueman with Marlow!

4. května 2011 v 20:25 | gee
Jason Hueman (stylista Ash) a Marlow v momentě, kdy Ashley barvili vlasy :) Ostatní fotky hafanů zde.

Pro zvětšení klikni
imagebam.com

Ashley Greene and Mystery Man at Coachella

19. dubna 2011 v 18:22 | gee
Pokud by někoho z vás zajímalo, kdo je onen muž, který se během festivalu Coachella objevoval po boku Ashley, tak se jedná o Douglase Chabbotta - nejlepšího kamaráda Jareda Followilla... ano, ano právě toho Jareda z KOL, o kterém se šíří šeptanda, že je příštím adeptem na partnera Ashley Greene.

Drby, drby, drby... bůh ví jak to ve skutečnosti je.

Ashley Greene a Joe Jonas rozchod!

19. března 2011 v 12:06 | gee
Zase jdu s křížkem po funuse, bohužel nebyl čas, ale - jeden z nejsledovanějších mladých párů v Hollywoodu je minulostí! Joe Jonas a Ashley Greene potvrdili spekulace o rozchodu, které jsem na netu našla spolu s fotkami, kde Ash opouští Roxbury klub (fotky, video). K rozchodu dospěli po vzájemné dohodě a jejich vtah zůstává i nadále přátelský.


Každopádně, tato informace mě poněkud zaskočila, nic nenaznačovalo, že by dvojice měla nějaké problémy. Naopak vypadali docela šťastně. Vzpomeňte si na dárek od Chanela, vodění za ručičky, společné nákupy atp. Dokonce v nedávném rozhovoru pro časopis People, pěl Jonas ódy na Ash - "Rozumí mi a chápe můj nabitý program, dokonce se mnou byla i na nějakých koncertech v Jižní Americe." Ale je fakt, že poslední dobou byli viděni dost sólo.

Jedním z důvodů konce, je pochopitelně velká pracovní vytíženost obou - Ash natáčela BD ve Vancouveru, Mark kampaň... a JB připravují nové album. Je tedy zřejmé, že spekulace o svatbě byly liché.

Jinak podle candids, které přidám, uvidíte, že Ash to celé vzala velice v pohodě a dokonce se po jejím boku objevuje někdo jiný a mnohem zajímavější než JJ - kterého jsem nikdy nijak extra nemusela.

Ashley Greene ... svatba???

11. března 2011 v 20:27 | gee

Myslím, že je pravá chvíle pro nějaký ten drb, který koluje internetem - tentokrát se špekuluje o tom, že Ashley a Joe snad plánují svatbu. Jakýsi zdroj (údajně blízký páru) tvrdí, že v době, kdy byl náš páreček na večeři v Urth Caffe (fotky zde), hovořili právě o svatbě a plánech s ní souvisejících.
Zdroj uvedl: "Ashley řekla, že by se chtěla vdávat někde na Floridě, kde vyrůstala." Na což Joe reagoval slovem "Dobře."

Názor na tohle nebudu říkat, protože pokud informace není potvrzená - nejlépe od samotných aktérů, je podle mě zbytečné to jakkoliv komentovat.

No a na netu jsem našla taky tuhle roztomilou fotku... nevím odkud a nevím kdy je focená, ale k téhle drbárně se skvěle hodí :)

Ashley Greene ... Marlo byla napadena!!!

9. března 2011 v 20:32 | gee

Dnes jsem se po nějaké době opět podívala na twitter Ashley a takové nemilé informace na mě vykoukly:((

"Všichni se prosím, prosím, prosím modlete za Marlo. Napadl ji pes. Právě je v nemocnici."

Na tuhle nemilou zprávu hned reagovali fanoušci a poslali mnoho mnoho tweetu, kde ji i Ashley podporují -> #PrayForMarlo
Ashley byla tak hodná, že na twitter průběžně dávala zprávičky o Marlo a jejím stavu.

"Všem vám děkuji, za pozitivní myšlenky a modlitby za Marlo. Budu aktualizovat."

Naštěstí přišla dobrá zpráva že Marlo je na tom v rámci možností vdobře.

"Marlo je stabilní. Nemá žádné poškozené orgány. Jen možná bude potřeba operovat poškozené svaly. Vy a vaše myšlenky a modlitby jste tak úžasní."
"Jsem tolik nadšená, že můžu jít domů a zítra vyzvednout Marlo u doktora. Doufám, že bude svítit slunce."

Muselo to být hodně ošklivé, když chudinka malá Marlo takhle dopadla:( Naštěstí se zdá, že se obou Freenovic děvčatůmvede dobře a še bude v pořádku!!!

Ashley Greene ... jak oslavovala narozeniny

22. února 2011 v 21:18 | gee
Krátká/ dlouhá reportáž z oslav narozenin. U překladu mě málem kleplo, tak si toho važte :)))

fotky z narozenin -> tu

http://ashgreeneonline.blog.cz/

V sobotu 19. února oslavila Ashley Greene své čtyřiadvacáté narozeniny v nočním klubu PURE, v Caesars Palace, s tématikou laděnou do "Candy Land". Při jejím příjezdu, Greene okamžitě přistoupila k řadě fanoušků, s několika šťastnými také pohovořila a vyfotila se s nimi.  Jonas mezitím diskrétně poodešel stranou, aby nebyl na očích, načež se přes boční vchod přesunul dovnitř megaclubu. Mezitím jeho přítelkyně, oděna v černých šatech bez ramínek, oslnila na červeném koberci všechny přítomné a samozřejmě zapózovala pro fotografy.

Po červeném koberci, Ashley doprovodili přes davy v klubu k VIP stolům, které se nachází na hlavním pódiu v PURE. Tam se připojila k Jonasovi. Ten když přišel dovnitř, byl překvapen, jak Ashley celou VIP místnost vyzdobila Candy Land ozdobami, sladkými čokoládovými tyčinkami, jejími oblíbenými obřími lízátky a nesměla chybět klasická desková hra Candy Land. Greene a Jonas blbli se všemi dekoracemi, dokonce žertoval o tom, jak těžké je lízátka sníst. Na párty přišli jako první, proto byli spolu "sami". Nestyděli ukázat vzájemnou náklonnost, klidně se líbali, drželi se za ruce a tančili spolu.

Když se Ashley zeptali se proč vybrala Candy Land jako téma narozeninové party, odpověděla "Miluji tu hru! Je zábávná a holčičí. "A pokračovala:" přišli jsme se bavit a já si říkala, že Candy Land je to pravé téma."

Na otázku, jaká je její oblíbená sladkost? Odpověděla: "Miluji Twizzlers, jahodové lékořice a gummies." Dokonce žertovala o tom, jak moc její dobrý přítel a kolega Twilight co-star Kellan Lutz miluje sladkosti, "Kellan je v úžasné kondici, ale miluje bonbóny. Má šuplík plný sladkostí a vždy když jdeme k němu na návštěvu pár mu jich ukradnu. "

O půl hodiny později se k páru přidali přátelé. Krátce poté přinesli hostesky - oděny v tématicky laděných kostýmech - Candy Land dort. Všichni začali jásat a přát Ashley "Happy Birthday." Ashley večírkovala a oslavovala až do ranních hodin.

Ashley Greene ... Chanel k narozeninám

22. února 2011 v 19:48 | gee
http://ashgreeneonline.blog.cz/
Ashley oslavila své 24. narozeniny na velkolepé párty v LA, která se celá nesla v stylu Candy Landu - hezký nápad :) Jistě jste si také všimli onoho šperku, který se nápadně blyštil na pravé ruce naší hvězdy. Uhodnete od koho byl? Ano, ano - tento náramek s velkým N jí daroval Joe Jonas.

Takhle nějak popsala Ashley celou obdarovávací akci pro časopis People:
"Legrační na tom je, že když jsem dárek dostala, přítel říká - it's vintage Coach - a já byla ráda 'Díky moc.' A pak jsem to otevřela 'Ó můj bože, vždyť to je Chanel'. Dodává:"Coach, Chanel... pro něj žádný rozdíl, ale já to naprosto miluji, protože on ví co se mi líbí."

Ashley si nový náramek samozřejmě zamilovala, ale dle jejích slov nebyl tím největším dárkem. "Já vím, že to zní jako klišé, ale největším dárkem pro mě byl fakt, že přiletěli nejlepší přátelé a slavili se mnou."

happy birthday

21. února 2011 v 10:00 | gee
http://ashgreeneonline.blog.cz/

Ashley Greene ... zvěsti, zvěsti

14. února 2011 v 19:30 | gee
http://ashgreeneonline.blog.cz/

Mám pro vás dvě zatím nepotvrzené informace.

1. Ashley by měla společně s Joem uvádět něco, nevím co (nominace, cenu, vystupující) na Kid's Choice Awards 2011"

2. info se týká (zřejmě) nové role Ashley ve filmu s prozatimním názvem "Boom Boom Room".
Má jít o jakési tajuplné drama pojednávájící o záhadné, krásné dívce Adeline Winter (Ashley), která se vydává na cestu za poznáním dávného rodinného tajemství. Při hledání, se v malém městečku v kalifornské poušti setká s Dixie Meade a Jimmy Riggsem (Walken a Maclaine) - vysloužilé hvězdy varieté - ti dlouhá léta čekali na návrat své dcery, které se museli vzdát. Adeline ovšem není tou, na kterou čekali, přesto se však jejich životy navždy změní.

Ashley&Joe ... mají styl

13. února 2011 v 21:26 | gee
Teen Vogue sestavil žebříček sedmnácti (jo to číslo mi taky přijde stupidní:) nejvíce stylových párů. Ashley s Joem se umístili na.... třetím místě :)
http://ashgreeneonline.blog.cz/
 
 

Reklama